Duszek
04-05-2011, 19:48
Witam!
Ogląda ktoś mecze? Macie faworyta? Jak na razie mecz Kanada-Szwajcaria był piękny, Rosja-Słowacja też niezły. Ja kibicuję Kanadzie, mocne też Czechy, Rosja, Finlandia, USA, Szwecja. Dzis o 20:15 - 2 dobre mecze FIN-CZE i SWE-USA na Polsat Sport i Polsat Sport Extra - polecam.
może do działu Sport proszę przenieść :)
Ogląda ktoś mecze? Macie faworyta? Jak na razie mecz Kanada-Szwajcaria był piękny, Rosja-Słowacja też niezły. Ja kibicuję Kanadzie, mocne też Czechy, Rosja, Finlandia, USA, Szwecja. Dzis o 20:15 - 2 dobre mecze FIN-CZE i SWE-USA na Polsat Sport i Polsat Sport Extra - polecam.
może do działu Sport proszę przenieść :)