PDA

Zobacz pełną wersję : Hokejowe MŚ Słowacja 2011



Duszek
04-05-2011, 19:48
Witam!

Ogląda ktoś mecze? Macie faworyta? Jak na razie mecz Kanada-Szwajcaria był piękny, Rosja-Słowacja też niezły. Ja kibicuję Kanadzie, mocne też Czechy, Rosja, Finlandia, USA, Szwecja. Dzis o 20:15 - 2 dobre mecze FIN-CZE i SWE-USA na Polsat Sport i Polsat Sport Extra - polecam.

może do działu Sport proszę przenieść :)

akustyk
04-05-2011, 20:31
ja zawsze trzymam Tre Kronor, ale w tym roku wygladaja jakos niemrawo.

Duszek
04-05-2011, 21:41
ja zawsze trzymam Tre Kronor, ale w tym roku wygladaja jakos niemrawo.

też ich lubię - Szwedzi grają piękny meczyk z USA - po 2 tercji 3 bramki przewagi i narazie awans z 1 miejsca w grupie, Czesi też wygrywają

dla tych co nie mają polsatów sportowych polecam SPORT1 na satelicie - przełączają się pomiędzy 2 meczami