PDA

Zobacz pełną wersję : Skradziono sprzęt, w tym Nocta :-(



Lolek
03-05-2011, 15:17
Sprzęt nie mój, a kolegi. Umieszczam na jego prośbę:

Wczoraj na Polach Mokotowskich w Warszawie skradziono mi z samochodu następujący sprzęt fotograficzny. Proszę o kontakt gdyby ktoś próbował sprzedać oraz proszę o przekazanie tej informacji innym osobom kupującym sprzęt foto.
Z góry dziękuję.
Jarosław Brzeziński
501864705
jarosł[email protected]

Plecako-torba czarna Lowepro Slingshot 200AW

Aparat:
Nikon D7000 numer seryjny: 6074769
Pilot ML-L3

Obiektywy:
Noct-Nikkor 58mm 1:1.2 numer seryjny: 192499
AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3.5-5.6G ED VR II numer seryjny: 42249942
Sigma AF 8-16mm f/4.5-5.6 DC HSM (do Nikona) numer seryjny: 10835646
Sigma AF 4.5mm f/2.8 EX DC Circular Fisheye HSM (do Nikona) numer seryjny: 1002213

KaeF
03-05-2011, 17:22
Wyrazy współczucia:(

Do listy dodać:
http://sssf.art.pl/
I szperać po alledrogo i jebaju.

marszull
03-05-2011, 18:06
i koniecznie zgloszenie na policje, wbrew pozorom czesto bardzo pomaga

Lolek
03-05-2011, 22:49
Policja była wezwana od razu, ale nadziei nie robili dużych. Teraz mają już pełną listę sprzętu z numerami. Może coś pomoże...

marszull
03-05-2011, 23:32
no wlasnie o to mi chodzilo z numerami i policja
znam dwa przypadki odzyskania sprzetu w taki sposob (jeden po tygodniu, drugi po prawie roku)
na forum tez kiedys ktos opisywal podobny przypadek
tak wiec nie ma sie co nastawiac, ale zglosic z numerami warto ;)