PDA

Zobacz pełną wersję : Willy i Katie - czyli najgłośniejszy ślub sezonu



hobbits
29-04-2011, 12:11
Szukałem na forum, ale nie mogłem znaleźć stosownego wątku... ;)

Przy wsiadaniu Kate do samochodu jakaś pani robiła zdjęcia - widzieliście markę aparatu? :)

I w kościele też nie widać za bardzo, żeby ktoś im robił zdjęcia...

freefly
29-04-2011, 12:15
Fotografowanie ślubów to plebejski, nie arystokratyczny obyczaj.:wink:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAA8AAAAPCAIAAAC 0tAIdAAAAmElEQVQokYWSsRXEMAhDtUNmYsLU2SI73HPDFmlyM 8RKgR1DzrzjqfOXjDFALImFrOyY/JIf1pV1pWLuGdy18Fp4oklRNwSDiFgegMFlBhFJ0W5odAvut3u PFU+w9HgLntJDBdw9nfUwof0Qop5OHK1pKgAeru/2UJ00PYL1NUEFFTzCl1lq8kFmKFG/aNiTHY+M+79b2Q7eWfYO0MMjjx8AAAAASUVORK5CYII=)

prz3mo
29-04-2011, 12:16
Przy wsiadaniu Kate do samochodu jakaś pani robiła zdjęcia - widzieliście markę aparatu? :)


Sony :-P

hobbits
29-04-2011, 12:26
Fotografowanie ślubów to plebejski, nie arystokratyczny obyczaj.:wink:

Ale nie mieć zdjęć ze swojego ślubu... Jakoś niektóre inne plebejskie zwyczaje nie przeszkadzają "szlachetnie urodzonym" ;)


Sony :-P

No ja właśnie nie mogłem się dopatrzeć ;)

ranbir kapoor
29-04-2011, 12:27
Trabili w wiadomosciach ze podobno caly swiat mowi tylko o tym ze ona nie powie ze przyrzeka posluszenstwo a on nie bedzie mial obraczki!!!
Nieprawdobodobne
Spac nie moglem jak to uslyszalem
Malo tego, teraz tez nie spie!

freefly
29-04-2011, 12:30
Ale nie mieć zdjęć ze swojego ślubu... Jakoś niektóre inne plebejskie zwyczaje nie przeszkadzają "szlachetnie urodzonym" ;)


Po co zdjęcia, jeśli dostaną film z BBC.:wink: Np. jakie obyczaje?

ranbir kapoor
29-04-2011, 12:34
Po co zdjęcia, jeśli dostaną film z BBC.:wink: Np. jakie obyczaje?


Z komentarzem D Atenborow szepczacego - jestesmy swiadkami niezwyklego zjawiska...

marszull
29-04-2011, 12:35
i zadnych paparuchow nie bedzie? znajac rynek brytyjskiej prasy i umilowanie ludu do bulwarowek jakos nie wierze ze nikt tam zdjec nie robi ;)

sobie najwyzej wytna z np. the sun ;)


hehhe az zerknalem na strone sun, jednak troche zdjec jest ;)

hobbits
29-04-2011, 12:38
Trabili w wiadomosciach ze podobno caly swiat mowi tylko o tym ze ona nie powie ze przyzeka posluszenstwo a on nie bedzie mial obraczki!!!
Nieprawdobodobne
Spac nie moglem jak to uslyszalem
Malo tego, teraz tez nie spie!

Nieprawdopodobne, że o tym trąbią czy że tak będzie?


Po co zdjęcia, jeśli dostaną film z BBC.:wink: Np. jakie obyczaje?

Ej, no chyba stać ich było też na fotografa...?

Grzybu
29-04-2011, 12:38
E tam nie ma. W pewnym momencie, jak zapadła cisza w kościele to tylko klepanie luster było słychać.
No chyba że to któryś wujek robi żeby zaoszczędzić :)

hobbits
29-04-2011, 12:40
Aha, czyli poukrywali się w tych zielonych drzewkach ze swoimi super jasnymi tele :D

A ja się zastanawiałem w jakim celu w tym kościele są te drzewa :D

prz3mo
29-04-2011, 12:41
Nie wiem czy to prawda, ale para mloda ma być za tydzień w Polsce, "na zdjęciach". Kupili u jakiegoś fotografa usługę "e-plener".

costi
29-04-2011, 12:41
Ale trzeba przyznać, że lożę dla fotografów schowali nieźle, albo realizator zręcznie ją omija.

R
29-04-2011, 12:45
Nie wiem czy to prawda, ale para mloda ma być za tydzień w Polsce, "na zdjęciach". Kupili u jakiegoś fotografa usługę "e-plener".


robina cos na forum nie widac...

bognik
29-04-2011, 12:51
Mnie rozbawił tekst kogoś w studiu TVN24, gdy Kate siedziała w samochodzie. Ktoś stwierdził, że Kate ma również piękny makijaż. Makijażu w tych momentach dostrzec nie szło, gdyż młoda miała twarz zakrytą welonem, a dodatkowo siedziała w samochodzie :D


Nie wiem czy to prawda, ale para mloda ma być za tydzień w Polsce, "na zdjęciach". Kupili u jakiegoś fotografa usługę "e-plener".
:mrgreen:

titus1
29-04-2011, 13:32
Skoro TVN-24 to na pewno Jacek Pałasiński opowiadał o tym makijażu ;-)

amirez
29-04-2011, 13:35
I tak się rozwiodą ;)

Mamrot
29-04-2011, 14:35
Nie wiem czy to prawda, ale para mloda ma być za tydzień w Polsce, "na zdjęciach". Kupili u jakiegoś fotografa usługę "e-plener".

Tak to prawda.
Oficerowie MI6 przeprowadzili na prośbę Katie, wizję lokalną w firmie Fotoknot (http://www.fotoknyt.pl/), znanej z oryginalnego spojrzenia na piękno fotografii.

Boże, miej w opiece Królową.

paolos
29-04-2011, 15:05
Przed pałacem była niezła loża reporterska. Co ja bym dał za 1% tego sprzętu co tam mieli :-)

prz3mo
29-04-2011, 15:26
Boże, miej w opiece Królową.

:lol:

fotouser
29-04-2011, 15:31
A jak oceniacie ten slubniak:
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/slub-kate-i-williama-zdjecia-z-ceremonii,4258150,9191838,galeria-duzy.html

Coof
29-04-2011, 15:40
Zwykły reportaż, normalka

prz3mo
29-04-2011, 15:48
http://www.990px.pl/index.php/2011/04/29/krolewski-slub-williama-i-kate/

ps.
Na zdjęciu 30 - co Beckham ma przypięte na piersi?

Dyziek
29-04-2011, 15:55
wg google -> Order Imperium Brytyjskiego:)

Paprycjusz
29-04-2011, 16:46
To liczymy jak w Pekinie? :D

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img402.imageshack.us/img402/431/wedding010.jpg)

Rafał_Sz
29-04-2011, 17:00
Że kto się hajta?

ASAHI
29-04-2011, 20:17
Że niby impreza? i mnie nie zaprosili?








:D :D

bognik
29-04-2011, 20:22
Bo nie miałeś takiego ładnego makijażu, jaki miała panna młoda :D

ASAHI
29-04-2011, 20:43
Ja tam makijażu nie potrzebuję :D

Moge robić za stracha na wróble :D

Magda.K
29-04-2011, 23:07
A propos panny młodej, jak wam się podobała ?
Wyglądała pięknie, ale moją uwagę bardziej przykuła jej siostra która była druhną ;)

ekonet
29-04-2011, 23:20
Bo nie miałeś takiego ładnego makijażu, jaki miała panna młoda :D
Trudno sobie wyobrazić większą obelgę dla kobiety: "Ale masz ładny makijaż!" :)

sprocket
29-04-2011, 23:27
Pippa i tak ladniejsza ;)

krzysztofz24
29-04-2011, 23:34
Eee, a masz ktos moze linka z You Tube z wieczoru panienskiego Kate? Podobno niezla jazda byla:twisted:.



P.s
Tak sobie tylko zartuje z tego wiekopomnego slubu, jakby ktos uwierzyl;-)...

hobbits
02-05-2011, 11:43
A jak Wam się podobają oficjalne zdjęcia? http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,9528369.html?i=0