Zobacz pełną wersję : Willy i Katie - czyli najgłośniejszy ślub sezonu
Szukałem na forum, ale nie mogłem znaleźć stosownego wątku... ;)
Przy wsiadaniu Kate do samochodu jakaś pani robiła zdjęcia - widzieliście markę aparatu? :)
I w kościele też nie widać za bardzo, żeby ktoś im robił zdjęcia...
Fotografowanie ślubów to plebejski, nie arystokratyczny obyczaj.:wink:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAA8AAAAPCAIAAAC 0tAIdAAAAmElEQVQokYWSsRXEMAhDtUNmYsLU2SI73HPDFmlyM 8RKgR1DzrzjqfOXjDFALImFrOyY/JIf1pV1pWLuGdy18Fp4oklRNwSDiFgegMFlBhFJ0W5odAvut3u PFU+w9HgLntJDBdw9nfUwof0Qop5OHK1pKgAeru/2UJ00PYL1NUEFFTzCl1lq8kFmKFG/aNiTHY+M+79b2Q7eWfYO0MMjjx8AAAAASUVORK5CYII=)
Przy wsiadaniu Kate do samochodu jakaś pani robiła zdjęcia - widzieliście markę aparatu? :)
Sony :-P
Fotografowanie ślubów to plebejski, nie arystokratyczny obyczaj.:wink:
Ale nie mieć zdjęć ze swojego ślubu... Jakoś niektóre inne plebejskie zwyczaje nie przeszkadzają "szlachetnie urodzonym" ;)
Sony :-P
No ja właśnie nie mogłem się dopatrzeć ;)
ranbir kapoor
29-04-2011, 12:27
Trabili w wiadomosciach ze podobno caly swiat mowi tylko o tym ze ona nie powie ze przyrzeka posluszenstwo a on nie bedzie mial obraczki!!!
Nieprawdobodobne
Spac nie moglem jak to uslyszalem
Malo tego, teraz tez nie spie!
Ale nie mieć zdjęć ze swojego ślubu... Jakoś niektóre inne plebejskie zwyczaje nie przeszkadzają "szlachetnie urodzonym" ;)
Po co zdjęcia, jeśli dostaną film z BBC.:wink: Np. jakie obyczaje?
ranbir kapoor
29-04-2011, 12:34
Po co zdjęcia, jeśli dostaną film z BBC.:wink: Np. jakie obyczaje?
Z komentarzem D Atenborow szepczacego - jestesmy swiadkami niezwyklego zjawiska...
marszull
29-04-2011, 12:35
i zadnych paparuchow nie bedzie? znajac rynek brytyjskiej prasy i umilowanie ludu do bulwarowek jakos nie wierze ze nikt tam zdjec nie robi ;)
sobie najwyzej wytna z np. the sun ;)
hehhe az zerknalem na strone sun, jednak troche zdjec jest ;)
Trabili w wiadomosciach ze podobno caly swiat mowi tylko o tym ze ona nie powie ze przyzeka posluszenstwo a on nie bedzie mial obraczki!!!
Nieprawdobodobne
Spac nie moglem jak to uslyszalem
Malo tego, teraz tez nie spie!
Nieprawdopodobne, że o tym trąbią czy że tak będzie?
Po co zdjęcia, jeśli dostaną film z BBC.:wink: Np. jakie obyczaje?
Ej, no chyba stać ich było też na fotografa...?
E tam nie ma. W pewnym momencie, jak zapadła cisza w kościele to tylko klepanie luster było słychać.
No chyba że to któryś wujek robi żeby zaoszczędzić :)
Aha, czyli poukrywali się w tych zielonych drzewkach ze swoimi super jasnymi tele :D
A ja się zastanawiałem w jakim celu w tym kościele są te drzewa :D
Nie wiem czy to prawda, ale para mloda ma być za tydzień w Polsce, "na zdjęciach". Kupili u jakiegoś fotografa usługę "e-plener".
Ale trzeba przyznać, że lożę dla fotografów schowali nieźle, albo realizator zręcznie ją omija.
Nie wiem czy to prawda, ale para mloda ma być za tydzień w Polsce, "na zdjęciach". Kupili u jakiegoś fotografa usługę "e-plener".
robina cos na forum nie widac...
Mnie rozbawił tekst kogoś w studiu TVN24, gdy Kate siedziała w samochodzie. Ktoś stwierdził, że Kate ma również piękny makijaż. Makijażu w tych momentach dostrzec nie szło, gdyż młoda miała twarz zakrytą welonem, a dodatkowo siedziała w samochodzie :D
Nie wiem czy to prawda, ale para mloda ma być za tydzień w Polsce, "na zdjęciach". Kupili u jakiegoś fotografa usługę "e-plener".
:mrgreen:
Skoro TVN-24 to na pewno Jacek Pałasiński opowiadał o tym makijażu ;-)
Nie wiem czy to prawda, ale para mloda ma być za tydzień w Polsce, "na zdjęciach". Kupili u jakiegoś fotografa usługę "e-plener".
Tak to prawda.
Oficerowie MI6 przeprowadzili na prośbę Katie, wizję lokalną w firmie Fotoknot (http://www.fotoknyt.pl/), znanej z oryginalnego spojrzenia na piękno fotografii.
Boże, miej w opiece Królową.
Przed pałacem była niezła loża reporterska. Co ja bym dał za 1% tego sprzętu co tam mieli :-)
Boże, miej w opiece Królową.
:lol:
fotouser
29-04-2011, 15:31
A jak oceniacie ten slubniak:
http://uroda.onet.pl/fotogalerie/slub-kate-i-williama-zdjecia-z-ceremonii,4258150,9191838,galeria-duzy.html
Zwykły reportaż, normalka
http://www.990px.pl/index.php/2011/04/29/krolewski-slub-williama-i-kate/
ps.
Na zdjęciu 30 - co Beckham ma przypięte na piersi?
wg google -> Order Imperium Brytyjskiego:)
Paprycjusz
29-04-2011, 16:46
To liczymy jak w Pekinie? :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img402.imageshack.us/img402/431/wedding010.jpg)
Rafał_Sz
29-04-2011, 17:00
Że kto się hajta?
Że niby impreza? i mnie nie zaprosili?
:D :D
Bo nie miałeś takiego ładnego makijażu, jaki miała panna młoda :D
Ja tam makijażu nie potrzebuję :D
Moge robić za stracha na wróble :D
A propos panny młodej, jak wam się podobała ?
Wyglądała pięknie, ale moją uwagę bardziej przykuła jej siostra która była druhną ;)
Bo nie miałeś takiego ładnego makijażu, jaki miała panna młoda :D
Trudno sobie wyobrazić większą obelgę dla kobiety: "Ale masz ładny makijaż!" :)
sprocket
29-04-2011, 23:27
Pippa i tak ladniejsza ;)
krzysztofz24
29-04-2011, 23:34
Eee, a masz ktos moze linka z You Tube z wieczoru panienskiego Kate? Podobno niezla jazda byla:twisted:.
P.s
Tak sobie tylko zartuje z tego wiekopomnego slubu, jakby ktos uwierzyl;-)...
A jak Wam się podobają oficjalne zdjęcia? http://www.plotek.pl/plotek/51,79592,9528369.html?i=0
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.