PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs - oceniamy



takpoprostu
27-04-2011, 00:14
Jeżeli chce ktoś ocenić zdjęcia które biorą udział w konkursie zapraszam. Potrzebujemy ludzi którzy będą neutralni i naprawdę ocenią zdjęcia... Jak to bywa w takich mniejszych konkursach - wygrywa ten autor zdjęcia, który ma jak najwięcej "znajomych"... A my tego nie chcemy, więc proszę forumowiczów o ocenę tych fotografii które Waszym zdaniem zasługują na uwagę.

link:

http://aldaronfactory.home.pl/autoinstalator/wordpress11/index.php/archives/721

Nie trzeba się logować, jeżeli któreś zdjęcie przypadnie Wam do gustu po prostu kliknijcie "Głosuj".

ekonet
27-04-2011, 09:37
Słabiutkie te zdjęcia i zestaw chyba pośpiesznie przygotowany. Niewiele można się dowiedzieć o tej gminie, za to wydaje się, że mieszkańcy zajmują się przede wszystkim święceniem pokarmów (prawie połowa zdjęć). Do tego pochyłe jeziora i trochę ruin. Widać brak zdecydowania w doborze zdjęć, występują po dwa podobne ujęcia.

ropusz
27-04-2011, 10:14
Ja akurat chętnie bym w takim pochyłym jeziorze popłynął - oczywiście "z górki".

jacek.gold
27-04-2011, 10:31
narzekacie :D
maję też dziewczynę w lesie z obciętymi stopami
i już atrakcja jest

ps: bez stóp ale zagłosuję na nią ;)

amirez
27-04-2011, 12:58
No, fajne zdjęcia ;)