Zobacz pełną wersję : Kolejne pobicie
Tom_Killer
26-04-2011, 12:29
Tak z ciekaowści napiszę:
W niedziele Wielkanocną o 23, 15 wyrostków pobiło grupę ludzi, skopali nawet kobietę w ciąży - tak napisano na jednym z portali informacyjnych. Jeden Toruńczyk poinformował policje (która miała do przebycia niecałe 1000 metrów, a zjawiła siępo 30 minutach), wskazał nawet miejsce gdzie sprawcy się schowali, a moje pytanie jest takie:
Czy odważyłbyś się zrobić fotki, w terenie otwartym, napastnikom i dostarczyć je policji ?
Pozdrawki
darkmajin
26-04-2011, 12:38
mając w łapie d700+24-70mm i zdrowy rozsądek ..nie. Dzwonisz na psy i koniec, 1 vs 15 to raczej nie przejdzie kimkolwiek byś nie był, a jakąś 500mm(rozsądna odległość) spoko no problemo :D
Kolejny, bezsensowny wątek. I jakich niby odpowiedzi oczekujesz od ludzi w internecie? Każdy na forach rżnie bohatera i uosobienie cnót wszelakich niczym Matka Teresa. Dlaczego jednak rzeczywistość pokazuje zazwyczaj zgoła co innego i nawet w durnym tramwaju pełnym ludzi pijany , chuderlawy wyrostek robi co mu się podoba i nikt nawet słowem się nie odzywa?
Ale jeśli miałbym być szczery - skoro pobili kobietę w ciąży to nie chciałbym wiedzieć co zrobią ze mną, gdy zobaczą, że robię im zdjęcia. Chyba, że miałbym przy sobie 500mm ;)
To ja przytoczę zdanie Filipa Ćwika (Napo Images, naczelny działu foto w Newsweek Polska), który zrobił takiego fotosa.
http://www.newsweek.pl/bins/Media/Pictures/21/2101/2101d5a1fa2b47cab0e7ef1686c55332_pgi.jpg
źródło (http://www.newsweek.pl/bins/Media/Pictures/21/2101/2101d5a1fa2b47cab0e7ef1686c55332_pgi.jpg)
To w Kijowie, wejście do kasyna na głównej ulicy Kreszczatiku, jakby nie był dobrze pod wpływem procentów, to bałby się nawet wyjąc aparat.
Zenit z trzysetką i mocnym paskiem jest bardzo przydatny w takich sytuacjach. Poważne obrażenia przeciwnika gwarantowane. Sprawdzone w 1989 roku. Sprzęt nie doznał poważnego uszczerbku. Dwóch napastników owszem.:wink:
Fotografowanie zajścia było zbędne.
Tom_Killer
26-04-2011, 12:54
Kolejny, bezsensowny wątek.
No cóż, skoro tak uważasz, niemniej jeden bohater z opowiadaniem się znalazł - oni na szczęście go jeszcze nie znaleźli.
Mnie zaś zaintrygował ten:
Toruńczyk
To jakaś nowa nacja?
Sapphiron
26-04-2011, 13:25
Ekoś a nie słyszałeś że Ojciec zgreDyrektor chce ustanowić Toruń oddzielnym państwem na wzór Watykanu?
jackrabbit
26-04-2011, 13:53
Mnie zaś zaintrygował ten:
To jakaś nowa nacja?
no cos jak Tuńczyk
marszull
26-04-2011, 15:08
...Chyba, że miałbym przy sobie 500mm ;)
Chyba 9mm ;)
miron19j
26-04-2011, 16:43
Chyba 9mm ;)
a moze on na spacer z Gruba Brerta chodzi? :-)
Tom_Killer
27-04-2011, 07:58
.
Temat trochę (nawet bardzo) tendencyjny.
Na live 99,99% z nas nie odważyłaby się samotnie zainterweniować (ew. zrobić zdjęcia w otwartym terenie) grupie 15 wyrostków o godz. 23.
Ten 0,01% zostawiłem na przypadki pod wpływem środków odurzających, tzn. w czasie gdy jasność myślenia jest mocno upośledzona.
krokus66
27-04-2011, 14:51
Pytanie Autor wątku postawił dobre. Tylko po co zaraz wypasiony sprzęt? Reporterowi firma zwróci / kupi nowy
a amator zacznie znów mozolnie odkładać. Jest kilka możliwości działań, od komórki począwszy a skończywszy na dyskretnej obserwacji i nadaniu sprawy wyżej ... Możliwości jest wiele jeśli się chce.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.