PDA

Zobacz pełną wersję : Plener 2010 one photo



Vicnikon
24-04-2011, 18:52
Witam
Jedno zdjęcie z pleneru zeszłorocznego.
1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img849.imageshack.us/i/img4461a.jpg/)
Pozdrawiam

Tomek Konopka
24-04-2011, 22:01
pokaż więcej :) bez BIG ramki

ADAS
24-04-2011, 22:13
jeśli miałbym się czegoś więcej niż ramki to zbyt mało młodych. Ma żona zawsze mnie w tego typ kadrach uświadamia. To zdjęcie ma podobać się młodym. Młodzi nie widza to swoich twarzy. Trzeba było młoda lekko w prawo, młodego w lewo i niech nie gmera młodej prawą ręką bo to niesmaczne ;) prawa ręka młodego lekko w górę. Kadr ok, klimat ok. Kolor do bani.

Vicnikon
24-04-2011, 22:27
jeśli miałbym się czegoś więcej niż ramki to zbyt mało młodych. Ma żona zawsze mnie w tego typ kadrach uświadamia. To zdjęcie ma podobać się młodym. Młodzi nie widza to swoich twarzy. Trzeba było młoda lekko w prawo, młodego w lewo i niech nie gmera młodej prawą ręką bo to niesmaczne ;) prawa ręka młodego lekko w górę. Kadr ok, klimat ok. Kolor do bani.

Witam
Dzięki za opinie
ps. młodym się to zdjęcie bardzo podobało , a jeśli chodzi o kolor to bardzo go lubię:) aha fajnie wygląda 30x40 cm po druku.

Pozdrawiam

Iza Górska
24-04-2011, 22:28
I am for you, you ARE for me.
Niestety w angielskim nie działa tego rodzaju elipsa, co w polskim, że możemy sobie ot tak wywalić np. czasownik :).

Vicnikon
24-04-2011, 22:34
I am for you, you ARE for me.
Niestety w angielskim nie działa tego rodzaju elipsa, co w polskim, że możemy sobie ot tak wywalić np. czasownik :).
no nie wiem mnie się wydaje, że tak można nawet google tak pisze teraz sprawdziłem :) ja dla ciebie ty dla mnie - taki był zamysł :)
Pozdrawiam

ADAS
24-04-2011, 22:39
Witam
Dzięki za opinie
ps. młodym się to zdjęcie bardzo podobało , a jeśli chodzi o kolor to bardzo go lubię:) aha fajnie wygląda 30x40 cm po druku.

Pozdrawiam

Młodym na początku się wszystko podoba, ale za 10 15 lat jak im się opatrzy to powiedzą. Szkoda że twarzy nam nie widać.

Vicnikon
24-04-2011, 22:44
Młodym na początku się wszystko podoba, ale za 10 15 lat jak im się opatrzy to powiedzą. Szkoda że twarzy nam nie widać.
Tutaj racja:), a na innym zdjęciu ...dlaczego ja jestem taki rozmyty:)
Pozdrawiam

piom
26-04-2011, 10:32
zbyt wyniosła ta ramka w porównaniu do zdjęcia...

marcinc
26-04-2011, 10:38
Młodym na początku się wszystko podoba, ale za 10 15 lat jak im się opatrzy to powiedzą. Szkoda że twarzy nam nie widać.

Myślę, że jednak nadal im to zdjęcie będzie się podobało, bo pozostają wspomnienia, a zdjęcie te wspomnienia przywołuje.

ADAS
26-04-2011, 10:54
Myślę, że jednak nadal im to zdjęcie będzie się podobało, bo pozostają wspomnienia, a zdjęcie te wspomnienia przywołuje.

nie powiedziałem że im te zdjęcie przestanie sie podobać, tylko z doświadczenia wiem, że po kilku latach chcielibyśmy zobczyć twarz, by przypomnieć sobie jak młodzi byliśmy.