PDA

Zobacz pełną wersję : M Jackson żyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Strus
23-04-2011, 00:11
9_DLEysEqSM

mLraAIJOMZI&feature=related

Lqus-K356J8&feature=relmfu

Naish
23-04-2011, 00:20
Siedzę sobie ze Strusiem i zbieram szczękę z gleby.

Rafał_Sz
23-04-2011, 07:13
Barwa głosu bardzo podobna, ale moc i perfekcja oryginału jest daaaaleko stąd. To nie to.

eskimos
23-04-2011, 08:44
Jakby goscia wpuscic do studia to znalazlaby sie moc i perfekcja oryginalu ;-) MJ na zywo tez nie brzmial tak jak z CD ;-)

elanek
23-04-2011, 22:39
Czytając tytuł pomyślałem o kolejnej akcji z RAWkami...

gilvhs
24-04-2011, 09:18
Ja myślałem, że to jakiś konkurs czy coś xD

daromax
24-04-2011, 09:41
gość w taxie wymiata...

Strus
24-04-2011, 10:11
gość w taxie wymiata...

To ten sam :)

costi
24-04-2011, 15:37
Niezły jest... jakby go wpuścić do studia, to spokojnie mógłby nagrać nową płytę MJ.

velaskez
24-04-2011, 16:01
Zaraz znowu się odnajdą jakieś kawałki MJ, które były pochowane :D A kaska leci ;)