Zobacz pełną wersję : M Jackson żyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9_DLEysEqSM
mLraAIJOMZI&feature=related
Lqus-K356J8&feature=relmfu
Siedzę sobie ze Strusiem i zbieram szczękę z gleby.
Rafał_Sz
23-04-2011, 07:13
Barwa głosu bardzo podobna, ale moc i perfekcja oryginału jest daaaaleko stąd. To nie to.
Jakby goscia wpuscic do studia to znalazlaby sie moc i perfekcja oryginalu ;-) MJ na zywo tez nie brzmial tak jak z CD ;-)
Czytając tytuł pomyślałem o kolejnej akcji z RAWkami...
Ja myślałem, że to jakiś konkurs czy coś xD
gość w taxie wymiata...
To ten sam :)
Niezły jest... jakby go wpuścić do studia, to spokojnie mógłby nagrać nową płytę MJ.
velaskez
24-04-2011, 16:01
Zaraz znowu się odnajdą jakieś kawałki MJ, które były pochowane :D A kaska leci ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.