PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka to muzyka?



Radosso
21-04-2011, 12:55
Autor i najlepiej tytuł bo Alfonso to król, nie znalazłem żeby coś komponował...

http://www.youtube.com/watch?v=_uYknaWHhKM

arek-hs
21-04-2011, 15:43
http://chomikuj.pl/coquelicot/M+U+Z+Y+K+A/-+MUZYKA+DAWNA/Hesperion+XXI*2c+Jordi+Savall/Alfonso+X+el+Sabio+-+Cantigas+de+Santa+Maria
Utwór nr 05.

A teraz jak ja to znalazłem?
1. Pobieram film z youtube w formacie flv (np. przy użyciu Downloadhelpera).
2. Przy pomocy FLV Extract wyrzucam podkład dźwiękowy.
3. Odpalam to w Winampie.
4. Prawym klawiszem myszy -> View file info -> Auto-tag.
5. Gotowe! :D

Radosso
21-04-2011, 17:20
Grubo. Dzięki :)

frostic
21-04-2011, 22:11
http://chomikuj.pl/coquelicot/M+U+Z+Y+K+A/-+MUZYKA+DAWNA/Hesperion+XXI*2c+Jordi+Savall/Alfonso+X+el+Sabio+-+Cantigas+de+Santa+Maria
Utwór nr 05.

A teraz jak ja to znalazłem?
1. Pobieram film z youtube w formacie flv (np. przy użyciu Downloadhelpera).
2. Przy pomocy FLV Extract wyrzucam podkład dźwiękowy.
3. Odpalam to w Winampie.
4. Prawym klawiszem myszy -> View file info -> Auto-tag.
5. Gotowe! :D


No! Brawka!!

Poczekaj... A to znasz: "la lalala la lalala la la La lalala la la"

;)

(jak z pewnego pięknego odcinka "Świata według Bundych")

arek-hs
21-04-2011, 22:25
Pewnie że znam: http://www.youtube.com/watch?v=Gbr1Z-oBu3Y&t=0m11s