Zobacz pełną wersję : Nocleg w Opolu (okolicach) i OT powystawowy… żeby nie było.
Szukamy taniego (do ok. 40zł, najlepiej z łazienką w pokoju) i pozbawionego karaluchów noclegu w Opolu lub jego bliskich okolicach. Chodzi o 2 noce dla 2 osób + pies (to ważne - bez psa nie nocujemy :mrgreen:) :D
Może ktoś pomoże?
:)
Kurcze chciałbym Wam pomóc, ale z psiakiem ciężko będzie może w akademikach będą jakieś miejsca tylko nie wiem jakie ceny a pieska sie jakoś przemyci jak to tylko dwie noce to dacie rade:)
Spałem niedawno w tym - http://www.motel.opole.pl/
Dało się przeżyć :)
mishieck
21-04-2011, 20:51
W akademikach UO są pokoje gościnne do wynajęcia. Z psem nie powinno byc problemu, chyba że bestia jest cięta na kwiat młodziezy ;)
Dzwoń do p. Budziszewskiego - 077/452-70-30 (w. 7030)
http://campus.uni.opole.pl/
Z tanich noclegów to jest jeszcze http://www.umichala.opole.pl/ - dla pracowników było OK, ale nie wiem jak z psem.
Kiedyś nocowałem w hotelu obok bramy Elektrowni Opole - tanio jak barszcz było...
Szukałem namiaru i wygOOglowałem takie coś:
http://www.aktywista.uni.opole.pl/show.php?id=187&lang=pl&m=1
Można sprawdzić te 4 kontakty.
Ale do Wrocławia zajedziecie? :)
Ale do Wrocławia zajedziecie? :)
A Ty byś nie chciał pofotografować sobie, na wystawie psów? :D
mateo912
22-04-2011, 00:12
A Ty byś nie chciał pofotografować sobie, na wystawie psów? :D
A kiedy ta wystawa? ;)
A kiedy ta wystawa? ;)
30 kwietnia i 1 maja.
Więcej informacji tu:
http://www.zkwp-opole.pl/wystawy-zkwp-opole.html
:)
Ano. :) Po bardzo nieśmiałym debiucie w Częstochowie, jedziemy na podbój Opola. :D
A jak poszło w Częstochowie? Jakiej rasy jest przyszły Interchampion? :D
A jak poszło w Częstochowie? Jakiej rasy jest przyszły Interchampion? :D
Młody -- Parson Russell Terrier -- skończy w kwietniu dopiero 8 miesięcy, także póki co klasa szczeniąt. Dostał w Częstochowie dwie wybitnie obiecujące oceny (na myśliwskich i krajówce). Nadzieje są -- nie powiem, ale jak Tofik... ekhm przepraszam... potencjalny Interchampion, znów będzie chciał odgryźć rękę sędziemu, to światłej przyszłości na wystawach mu nie wróżę. :D
Z przyczyn niezależnych, nie zaglądałam do wątku... Dzięki serdeczne wszystkim za podpowiedzi. :)
PS. Trzymajcie kciuki za naszego Interchampiona. :lol::D
Oby mu przeszło to gryzienie (raczej przejdzie, to jeszcze szczeniak :D), bo niektórzy sędziowie są bardzo nerwowi ... Powodzenia :D
Oby mu przeszło to gryzienie (raczej przejdzie, to jeszcze szczeniak :D), bo niektórzy sędziowie są bardzo nerwowi ... Powodzenia :D
Wiem, wiem… akurat mieliśmy sporo szczęścia bo Pani sędzina była szalenie wyrozumiała (świetna babka, swoją drogą).
Nie dziękujemy. :)
Babeczka
23-04-2011, 21:36
Hmm od której tam jest otwarte i do której na okrąglaku ta wystawa?:)
Tego jeszcze nie wiadomo...
Wydaje mi się, że najwcześniej zacznie się coś dziać o 9 (przynajmniej dla zwiedzających). Godziny powinny niebawem pojawić się na stronach opolskiego Związku Kynologicznego - tak, że tam odsyłam tymczasem. ;)
Babeczka
24-04-2011, 11:26
Będzie ktoś z Was tam ?;)
a będę nawet wystawiał psinę....;)) a co do foto to już ma przesyt zdjęć z wystaw....takich "pstryczków"
No proszę, pojawia się coraz więcej maniaków wystaw :D
Podajcie przydomki swoich Championów ;)
Moja to REAL GOLD LHARA Azurowa Amhara ;)
No proszę, pojawia się coraz więcej maniaków wystaw :D
Podajcie przydomki swoich Championów ;)
Czemu???? Od trzech lat jeżdżę na takie wystawy....
Mam na myśli maniaków wystaw, którzy są zarejestrowani na tym forum.
Babeczka
24-04-2011, 12:12
Ja Was sobie zapiszę :P
Wprawdzie nic nie wystawiam.. ale pojawię się :D
Rey u Gagi (Parson Russell Terrier).
A no tak poszło {hsfhshcvslfvgf} ,że stałem w korkach we Wrocławiu... Przeklęte rejony..Jadę do Bytomia....
I jak poszło? ;)
Dwa razy wybitnie obiecująca i wszystkie kończyny sędziowskie ocalone. Teraz szykujemy się na Kraków -- już w młodzieży. Będzie o co powalczyć. :twisted:
A jaki nocleg wypasiony znaleźliśmy… :lol:
A no tak poszło {hsfhshcvslfvgf} ,że stałem w korkach we Wrocławiu... Przeklęte rejony..
My od drugiej strony, staliśmy za.ebiście długo na dwóch wahadełkach w Ozimku, chyba z godzinę.
A no tak poszło {hsfhshcvslfvgf} ,że stałem w korkach we Wrocławiu... Przeklęte rejony..Jadę do Bytomia....
Szkoda ...
Dwa razy wybitnie obiecująca i wszystkie kończyny sędziowskie ocalone. Teraz szykujemy się na Kraków -- już w młodzieży. Będzie o co powalczyć. :twisted:
A jaki nocleg wypasiony znaleźliśmy… :lol:
No to bardzo ładnie! Wstaw jakieś zdjęcie z ringu tego wybitnie obiecującego :D A co z tym noclegiem w końcu?
mateo912
05-05-2011, 22:13
Dwa razy wybitnie obiecująca i wszystkie kończyny sędziowskie ocalone. Teraz szykujemy się na Kraków -- już w młodzieży. Będzie o co powalczyć. :twisted:
A jaki nocleg wypasiony znaleźliśmy… :lol:
My od drugiej strony, staliśmy za.ebiście długo na dwóch wahadełkach w Ozimku, chyba z godzinę.
Pokaż zdjęcia, pokaż zdjęcia :D
Pokaż zdjęcia, pokaż zdjęcia :D
Na forum fotograficznym? Zdjęcia?
;)
No, właśnie. Co Wyście wszyscy pogłupieli? Niech Mateusz wstawi -- on twardo trzaskał. Ja byłem zestresowany występem małego. :D
Moje miało mieć zaliczkę na Czempiona Polski w swej rasie...,ale co się odwlecze to nie ......ucieknie..
Ja byłem zestresowany występem małego. :DStraszne przeżycie, wiem :D Mateusz - cwaniaku, wstaw coś :D
Moje miało mieć zaliczkę na Czempiona Polski w swej rasie...,ale co się odwlecze to nie ......ucieknie..
A w jakiej rasie?
mateo912
05-05-2011, 22:23
No, właśnie. Co Wyście wszyscy pogłupieli? Niech Mateusz wstawi -- on twardo trzaskał. Ja byłem zestresowany występem małego. :D
Szczerze? To nawet nie wiem gdzie mam te zdjęcia ;)
Ale pokaż zdjęcia Waszego mieszkanka:D Fajne było ;)
Edit:
Znalazłem ;)
Straszne przeżycie, wiem :D
A daj spokój, czułem się jakbym znów (tak chwalę się :D) zdawał maturę. :)
Szczerze? To nawet nie wiem gdzie mam te zdjęcia ;)
Taki reportażysta z Ciebie… od siedmiu boleści. ;););)
Ale pokaż zdjęcia Waszego mieszkanka:D Fajne było ;)
Aga kartę mi zabrała i teraz szczwana sama selekcję przeprowadza, zaraz pewnie coś wstawi. :)
[edit]
OK, odszczekuję pierwsze zdanie. :D
Nocleg był... :lol:
To ja może podkleję jakieś zdjęcia. ;)
hotelik i okolice w nocy:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img832.imageshack.us/img832/3986/apm0057.jpg)
i za dnia: :lol:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img809.imageshack.us/img809/6237/apm0081.jpg)
i coś tam z wystawy (autor - wiadomo :D):
1 dzień (ring gł., 2 od prawej) :mrgreen:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img220.imageshack.us/img220/9812/apm0173.jpg)
2 dzień (zamrażarka ;)):
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img52.imageshack.us/img52/9982/apm0202.jpg)
jeszcze jedno - na dowód że było całkiem miło i Tofik niczego nikomu tym razem nie zamierzał poodgryzać (tamto to chyba jednak był pojedynczy incydent :lol:) :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/APM_0192-1.jpg
źródło (http://i764.photobucket.com/albums/xx281/primavista83/Tofik%20-%20forum/APM_0192.jpg)
Jesteśmy z młodego dumni! 8-):-)
O matko, matko. Gdzie Was wywiało na nocleg ... :mrgreen: Młody od małego szaleje już na Ringu Głównym - to dobrze wróży 8) I widzę, że dobrze dobierasz strój do białego :D
O matko, matko. Gdzie Was wywiało na nocleg ... :mrgreen:
No jak to gdzie? Przytulny, przywodzący na myśl czasy socjalizmu (ach te sentymenty…) -- hotel robotniczy. :D
O matko, matko. Gdzie Was wywiało na nocleg ... :mrgreen: Młody od małego szaleje już na Ringu Głównym - to dobrze wróży 8) I widzę, że dobrze dobierasz strój do białego :D
Strój rzekła bym... "bele jaki" :) - miało być w miarę elegancko - ale było tak zimno, że pozakładałam na siebie wszystkie ciuchy jakie miałam ze sobą - bez szczególnego dobierania. :lol:
;)
mateo912
05-05-2011, 22:50
kilka zdjęć z wystawy
główny sprawca zamieszania :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img839.imageshack.us/img839/5575/dsc6046x.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img190.imageshack.us/img190/5964/dsc6047k.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img705.imageshack.us/img705/7151/dsc6051.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img580.imageshack.us/img580/5818/dsc6052t.jpg)
pełen chill out ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img855.imageshack.us/img855/9100/dsc6066.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img688.imageshack.us/img688/8886/dsc6067j.jpg)
kilka zdjęć z wystawy
główny sprawca zamieszania :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img839.imageshack.us/img839/5575/dsc6046x.jpg)
...i nawet widać, że jest mu wstyd... :mrgreen:
("o mamo! chcę już do domuuuu! ;))
mateo912
05-05-2011, 22:53
...i nawet widać, że jest mu wstyd... :mrgreen:
("o mamo! chcę już do domuuuu! ;))
:mrgreen:
A kto go trymował? Sami umiecie? :D Co do stroju to miałam na myśli to, że ciemne kolory do jasnego psa, czyli jak najbardziej prawidłowo :D
Ale wpatrzony we właścicielkę na trójce! Super!
Ale to już niestety nie Tofik tylko Daisy od Iwonki (Fidogs). Urodzona modelka, wystawia się prze-pię-knie (!).
A kto go trymował? Sami umiecie? :D
Nie, nie… trymowała go znajoma, my się jeszcze strachamy. Zresztą Tofik był zjechany (na 3 mce przed wystawą) w całości, prawie do zera -- nie odważylibyśmy się na pierwszy raz. :)
Co do stroju to miałam na myśli to, że ciemne kolory do jasnego psa, czyli jak najbardziej prawidłowo :D
No tak ;)
W sumie mnie to pasuje - i tak na co dzień b. często ubieram się na czarno. :)
mateo912
05-05-2011, 23:04
Ale to już niestety nie Tofik tylko Daisy od Iwonki (Fidogs). Urodzona modelka, wystawia się prze-pię-knie (!).
Nie, nie… trymowała go znajoma, my się jeszcze strachamy. Zresztą Tofik był zjechany (na 3 mce przed wystawą) w całości, prawie do zera -- nie odważylibyśmy się na pierwszy raz. :)
ee łysy pies?:D Jak wyglądał?:D
No tak ;)
W sumie mnie to pasuje - i tak na co dzień b. często ubieram się na czarno. :)
i prawidłowo ;)
[…] i tak na co dzień b. często ubieram się na czarno. :)
Zakon Parson’a. :mrgreen:
No właśnie zauważyłam, że to nie Wasz mały dopiero po chwili (piszę z telefonu komórkowego) ;) Sama trymować też bym się bała ... Już wolę czesać długowłosego lhasaka, to chyba łatwiejsze :D BTW: Moja ciocia poszła ze swoim westem na trymowanie do nowego fryzjera. Wrócił zjechany maszynką ... A znajomej wystawowemu airedale ten sam fryzjer obciął brodę :O
ee łysy pies?:D Jak wyglądał?:D
o tak:
http://aga-pe.blogspot.com/2011/02/u-fryzjera.html
:mrgreen:
i prawidłowo ;)
:D
Moja ciocia poszła ze swoim westem na trymowanie do nowego fryzjera. Wrócił zjechany maszynką ...
Zabić takiego… to mało. :evil:
Może od razu zrób mu antyreklamę i napisz, który to szpec tak pięknie trymuje psy.
mateo912
05-05-2011, 23:10
o tak:
http://aga-pe.blogspot.com/2011/02/u-fryzjera.html
:mrgreen:
:D
eee to już wole włochatego ;)
Swoją droga widziałem już te zdjęcia u Ciebie ale nie skojarzyłem ;)
Zabić takiego… to mało. :evil:
Może od razu zrób mu antyreklamę i napisz, który to szpec tak pięknie trymuje psy.
Są to moje dwie sąsiadki, które w kwietniu otworzyły psi salon na osiedlu (ja u nich z psem nie byłam :mrgreen:). Z tego co słyszę, to większość klientów do nich nie wróci (a miały już ich sporo). Często widzę psy, które od nich wracają. W większości zjechane maszynką na 0 (u shih-tzu ogon zostaje przy życiu :D), niezależnie od rasy ...
eee to już wole włochatego ;)
Swoją droga widziałem już te zdjęcia u Ciebie ale nie skojarzyłem ;)
no sama nie wiem...:lol: ;)
przed:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/APM_0240-1.jpg
źródło (http://i764.photobucket.com/albums/xx281/primavista83/Tofik%20-%20forum/APM_0240.jpg)
po:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/APM_0133_export-1.jpg
źródło (http://i764.photobucket.com/albums/xx281/primavista83/Tofik%20-%20forum/APM_0133_export.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/05/APM_0163-1.jpg
źródło (http://i764.photobucket.com/albums/xx281/primavista83/Tofik%20-%20forum/APM_0163.jpg)
;)
mateo912
05-05-2011, 23:21
no sama nie wiem...:lol: ;)
[...]
;)
To może inaczej, wole takiego jak był teraz niż ogolonego :D
Bo faktycznie włochaty średnio wygląda ;)
Widać znaczną różnicę ;) Trójeczka piękna!
Jak mop wyglądał... heheh ;)
Widać znaczną różnicę Trójeczka piękna!
To jest to co pieski lubią najbardziej. ;)
Babeczka
06-05-2011, 06:20
Teraz jest lepiej :)
3jka cudowna :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.