PDA

Zobacz pełną wersję : Kursy Fotografii Studyjnej - terminy



holka
13-01-2007, 08:26
Kursy odbywają sie w grupach minimum 3-osobowych (maks 4), koszt to 250 zl od osoby. Szkolenie trwa od 8 rano do 19.00 z przerwa na obiad.

Nie prowadzimy szkolen z pracy na konkretnych lampach. Nas nie interesuje reklama Marko Flash'a czy Elfo (tu pospieralbym sie o kilka aspektow pracy i wyzszosci jednych nad drugimi, ale w innym watku). Celem zajec jest sposob pracy i przewidywalnosc efektow w kazdym studio fotograficznym. Kazdy kto znajdzie sie w dowolnym studio, ma po tym szkoleniu siegnac po dowolne zrodlo swiatla czy dowolny gadzet, majac swiadomosc: a. po co to robi, b. dlaczego w ten a nie inny sposob, c. jak dojsc do tego samego efektu, nie posiadajac tego czy tamtego, ale majac do dyspozycji to czy tamto. Slowem, kazdy kto skorzysta z tych zajec, za kwote bedaca rownowazna kosztu wynajecia studia, ma mozliwosc uzyskania duzej czesci moich osobistych doswiadzczen. Mozliwosci zasiegniecia wiedzy w tym zakresie jest wiele. Ostrozny bylbym jednak przy szkoleniach w ktorych wykorzystuje sie sprzet danej firmy, chocby z uwagi na fakt, ze specjalizacje siegaja juz tak daleko, ze nie posiadajac innych mozliwosci, mozemy byc skazani na laske badz nielaske danej firmy. Praca na jednym, dwoch, trzech, pieciu zrodlach, pozwala zyskac umiejetnosc przewidzenia efektu. Temu sa poswiecone Piotra warsztaty. Kazdy uczestnik w ramach kursu, otrzymuje 5 godzin gratisowej sesji studyjnej (do wykorzystania w dowolnym momencie). Mozliwosc skorzystania z 5 zrodel swiatla - typowych, dostepnych w kazdym studio fotograficznym wraz z systemami osprzetu jakie spotka w kazdym studio, nie tylko Elfo. Swietna atmosfere ktora pozwala na zadanie kazdego pytania w dowolnym momencie. Atmosfere pracy w malej grupie (ogromne znaczenie). Jesli to wszystko malo, coz. Niczego wiecej zagwarantowac nie mozemy.

wiecej szczegolow tutaj (http://www.fotografia.edu.pl)

Terminy szkolen:

Brak ustalonych terminow

Przypominam o wprowadzeniu przedplat za uczestnictwo w kursie, szczegoly przez PW.

phantomek
28-01-2007, 17:25
Tak tak tak! WARTO!
Tyle info i porad praktycznych jakich Piotr udzielil przez caly dzien, to nie wiem czy gdzies przeczytacie.
Co innego przeczytac 10000 ksiązek o fotografi, a co innego sprobowac tego w studio.
Super atmosfera.
Marta jakoś zniosła te ciągłe błyski skierowane z jej strone ;)

Pozdrowienia dla wszystkich: Admina, Holki, Justynki, Padiego, Ozziego, Pana który nas ratował przed niespodziewanym zalaniem i atakami prądu :)

Krotko mowiąć SUPER, niebawem mam zamiary znów pojawic sie w Łodzi.

Hmmm, wieczorkiem wrzuce kilka fot ukazujących rezultaty mojej walki z oswietleniem studyjnym :D

PADI
28-01-2007, 18:28
Hmmm, wieczorkiem wrzuce kilka fot ukazujących rezultaty mojej walki z oswietleniem studyjnym :D

Taaak... chyba trzeba będzie częściej Łódź atakować :D Jeszcze żeby zrobili autostradę Wrocław-Łódź-Warszawa i byłoby pięknie ;)

Ja nie wiem czy wrzucę jakieś swoje fotki z warsztatów, bo chyba raczej się nie kwalifikują do pokazywania na tym forum :lol: Zobaczymy... ;)

Czekamy na zdjęcia Holki z "backstage", może byc śmiesznie :lol:

ozzy
28-01-2007, 20:50
Potwierdzam, WARTO, WARTO, WARTO :)

super atmosfera, masa przydatnych informacji... nie wazne, czy zbieracie na cos kase (obiektyw, karte, plecak...)- uzbieracie pozniej a TEN kurs bedzie wasza najlepsza inwestycja.

nie wazne ile ksiazek przeczytacie, ile zdjec obejrzycie... nie ma to jak sprobowac tego wszystkiego pod okiem profesjonalistow:)

a najbardziej mnie cieszy, ze mamy 5h studia do wykorzystania... a juz w tej chwili wiem, ze na tym sie nie skonczy...

pozdrowienia dla: Admina i Holki (za przekazana wiedze i pozowanie:)), Phantomka, PADIego i Justynki, ktora miala wprost anielska cierpliwosc dla naszych pomyslow :D

BTW. pare dobrych klatek udalo mi sie zlapac:) zarowno przy naszej 'pracy zbiorowej', jak i tej indywidualnej:) a backstage na pewno beda... odjechane :D

m-zylinski
30-01-2007, 23:52
No i po kursie...
Było... S-U-P-E-R!
Dzięki Piotrze i Marto za ogrom przekazanej wiedzy i za Waszą życzliwość
Justynie za urok, piękno, i niesamowitą cierpliwość.
Marcinowi i Łukaszowi za współpracę i masę pomysłów.
Mam nadzieję, że nasze fotograficzne ścieżki jeszcze nie raz się przetną.

MarcinSX
31-01-2007, 15:47
Mimo sporego dystansu jaki przebyłem samochodem i fatalnej pogody z czystym sumieniem polecam wszystkim niezdecydowanym.

* Świetna atmosfera
* Super ludzie czyli cała ekipa Piotr, Marta, Justyna, Maciej i Łukasz
* I co najważniejsze na takim kursie bardzo dużo dobrze przekazanej wiedzy.

Pozdrawiam całą ekipe i mam nadzieje że się jeszcze spotkamy.

Pershing
15-02-2007, 20:47
Ja również bardzo się cieszę, że kursy będą prowadzone systematycznie, bo bardzo chciałbym taki kursik zaliczyć. Choćby żeby poznać osobiście admina, holkę i spółkę i mieć tą przyjemność uczyć się od nich. Narazie zdobywam wiedzę teoretyczną chłonąc literaturę Dederki i Freemana tak żebym chociaż umiał się w takim studio zachować:-D
i żeby nie wyjść na totalnego baranka:-D. Myślę, że koło maja będę gotowy i wtedy napewno się zgłoszę.
Pozdrawiam ekipę i już nie mogę się doczekać.

Karrlos
21-02-2007, 10:20
Czy początkujący powinni coś przeczytać przed kursem - żeby nie zaniżać poziomu??


Czy ktoś z 3miasta lub okolic wybiera się na kurs??
Jeśli tak to może obniżymy koszty paliwa?
Poprosze info PW.

ZbychuO
21-02-2007, 10:44
Echhhh...
Żeby wszystkie szkolenia i kursy przebiegały w takiej atmosferze i z takim zaangażowaniem prowadzących, to swiat byłby piękniejszy. A zapewniam Was, że dzięki Piotrowi (tu szczególne ukłony) i Marcie świat jest piękniejszy :)
Przesympatyczni ludzie, z duzą wiedzą, a co najważniejsze chcący się nią dzielić, bez żadnych ograniczeń.
Życzliwość, tolerancja dla ignorantów ;) i niespożyta cierpliwość.
Mimo sporej dawki wiedzy i pracy, wróciłem do domu wspaniale zrelaksowany i "bogatszy".
Swoją cegiełkę do tego dzieła dołożyła także Justynka, której dziękuję za wdzięczne pozowanie, cierpliwość i tolerancję :)
Żal było wyjeżdżać.
Dziękuję także Krzysztofowi - dzielnemu bojownikowi o właściwe parametry oświetlenia, oraz Michałowi, który już doskonale wie, jak się trzyma blendę ;)
A ja przekonałem się, jak trudna, ale jednocześnie wspaniała i satysfakcjonująca jest praca w studio, jak bardzo zbliża ludzi i jak wiele pomysłów może się urodzić podczas jednej sesji :)
Przekonałem się też, że jestem cienki jak patyk od kaszanki i przede mną wiele, wiele pracy.

Marcie życzę zdrówka, bo coś nam ptaszyna opadła z sił :)

Jeszce raz wszystkim bardzo dziękuję, a niezdecydowanym mówię po prostu: "jeśli nie skorzystacie, to stracicie coś, za co nie da sią zapłacić nawet kartą MasterCard".
Jeśli uznam, że któreś z ujęć nadaje się do pokazania na forum, uczynię to w dziale " foto/inne"

ZbychuO
21-02-2007, 10:48
Czy początkujący powinni coś przeczytać przed kursem - żeby nie zaniżać poziomu??...
Instrukcję obsługi swojego aparatu :)

A tu link do wątku ze zdjęciami z kursu:

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=227083#post227083

Tamull
22-02-2007, 15:34
A teraz pytanie do forumowiczów z Lublina :) Ze względu na to, że mam 17 lat to oczywiście jestem na utrzymaniu rodziców, tak też 300zł jak i zaliczenie matematyki zajęłoby mi do Kwietnia :) Wybiera się ktoś z Lublina? No i czy mógłbym się z nim zabrać :):)

Co prawda braciszek pracuje w Organice i jeździ co jakiś czas, ale nie tak wcześnie :( I ja myślę, że kurs będzie na weekendzie!

Pozdrawiam :)

Beson
23-02-2007, 14:23
Kurcze, chętnie bym się na coś takiego wybrał, tyle, że z Gdańska trochę trudno.

Karrlos
23-02-2007, 22:11
Kurcze, chętnie bym się na coś takiego wybrał, tyle, że z Gdańska trochę trudno.

No to jest nas dwójka.
Mam auto którym możemy pojechać pali około 7 L w trasie.
Jest do zrobienia 2x około 380 km
Razem ok 220 PLN za paliwo - przydałaby się jeszcze min 1 osoba
EDIT kosztów paliwa z posta poniżej dzięki :D - nie wiem jak to policzyłem

Pociąg
odj 23:44 przyjazd 07:23 - słabo

wmac
25-02-2007, 12:58
Karrlos, nie wiem jak Ci wyszło tyle za paliwo:) 800 km w obie strony, czyli 7*8 litrów licząc po 4 złote za litr wychodzi 224 zł

Baqs
26-02-2007, 16:33
Ja jestem z lublina i wstepnie bede sie wybieral pod koniec kwietnia na kurs

bagnino
11-03-2007, 08:19
bylo super, pro, v nice, jazzy, bezstresowo, w ogole the best,
najmocniej dziekuje, "przepraszam" za zachowanie cechu kaliskiego, pelen podziwu dla wiedzy i sposoby jej przekazywania pozdrawiam zenski part, no i master of ceremony

admin
11-03-2007, 10:07
Bardzo milo mi to slyszec. Ciesze sie ze atmosfera na planie byla luzna, bo doskonale sie z Wami bawilem :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://nikon.org.pl/piotr/rozne/kurs.jpg)

traqutor
12-03-2007, 13:36
Witam, jestem tu nowy (nie wiedziałem gdzie się mam przywitać więc robie to tu. Ja na zdjęciu ten wielki z lewej ), na kurs trafiłem przez forum ale zanim napisałem pierwszego posta już znalazłem się na kursie:-)
Dołączam się do wszystkich poprzednich pochlebnych opinii! RRReewelacja!
Polecam wszystkim niezdecydowanym naprawdę warto :)

Pozdrowienia dla całej ekipy!

yanoosh
15-03-2007, 11:05
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.photomixer.eu/2007/simpleviewer/images/justyna.jpg)

...oczywiście w wyniku działań Klanu Kaliskiego

bagnino
15-03-2007, 12:58
...oczywiście w wyniku działań Klanu Kaliskiego

tiaa, jush, my poprostu wesole chlopaki sa

saer
18-03-2007, 12:06
czy sa jacys zainteresowani tymi kursami z wałbrzycha? chetnie bym sie wybral na te kursy, ale samemu ciezko... :/ prosze PM jezeli ktos jest chetny z wałbrzycha lub okolic

max_xm
20-03-2007, 11:59
Pozdrowienia dla prowadzącego, pomocnicy:-D, modelki jak i wszystkich kursantów z 17,03. Było rewelacyjnie no i atmosferka koleżeńska mimo że nie znaliśmy sie. Polecam wszystkim mniej lub bardziej zaawansowanym w studio.

szympro
22-03-2007, 00:03
Serdecznie dziekuje za kurs i oczywiscie polecam. Co tutaj duzo gadac... wiecej w jeden dzien sie czlowiek nie nauczy. Ogrom wiedzy jaka ma Piotr i Marta, fakt ze znaja odpowiedz na kazde chyba pytanie, ciekawe i cenne porady to tylko jedne z nielicznych rzeczy jakie czynia ten kurs jeszcze ciekawszym i atrakcyjniejszym! Nic tylko jechac, sluchac, robic zdjecia i potem ogladac efekty swojej pracy. Jeszcze raz dziekuje Piotrowi, Marcie, Justynie, Tomkowi, Maruszowi i Mirkowi! Do zobaczenia nastepnym razem!

GoracyKubek
23-03-2007, 19:45
aby nie powtarzac tego co napisali juz poprzednicy dodam tylko, ze zaluje iz tak pozno wzialem udzial w tym kursie


niezdecydowanym goraco polecam !

Kuli
27-03-2007, 15:10
ogromne podziekowania dla Piotra, Marty i Justyny.

wszystkim niezdecydowanym goraco polecam

admin
10-04-2007, 10:09
Dziekuje za wszystkie mile slowa o kursie i personalnie do nas. To bardzo przyjemne uczucie byc chwalonym ;)

holka
17-04-2007, 20:12
Przed chwila zwolnilo sie miejsce na kursie w czwartkowym, tj. 19 kwietnia. Dwie osoby odpadly. Jesli sa zainteresowani, chocby jedna osoba, prosze o kontakt via PW, e-mail: biuro(at)digital.pl lub na moja komorke 601 821 601.

Hiv
17-04-2007, 22:57
Szkoda ze dopiero teraz wpadłem na ten temacik. Dzisiaj jest 17ty wiec już nie zdążę ale na pewno będę sie chciał wbić na pierwszy majowy lub czerwcowy termin :) Świetny pomysł, tym bardziej, ze jestem z Łodzi ;)

holka
18-04-2007, 22:53
a moze ktos sie skusi na wlasnie powstaly termin 24 kwietnia (wtorek)
???

yetti
19-04-2007, 23:00
Uważam że bardzo szybka decyzja i wzięcie udziału w kursie było jedną z najlepszych rzeczy jakie mogłem zrobić myśląc o fotografii :)

Szczególnie dziękuje Marcie za hart ducha w obliczu niesprzyjających wiatrów, błysków, kilowatowego piekarnika oraz cierpliwość i doskonałe pozowanie :) Piotrowi za bardzo ciekawe uwagi dotyczące pracy w studio oraz przybliżenie całej "magii" tego zajęcia.

Pozdrawiam Was serdecznie :)

hudybart
21-04-2007, 14:41
A może ktoś ze świętokrzyskiego jest chętny na najbliższy kurs??.Ja bym z chęcia pojechał ale powrót 10-cio godzinny pociągiem nie bardzo mnie do tego motywuje:(.

robertprojekt
21-04-2007, 17:55
Wielkie dzięki Piotrze i Marto.
Dawka informacji jaką mi zaserwowaliście powaliła mnie na kolana . Światło górne jest boskie już lampę przykręciłem do sufitu. Mam nadzieję że nie zrezygnujecie nigdy z prowadzenia tego kursu. Jest rewelacyjny.Marto mam nadzieję że katar się nie wzmógł od ciągłego włączania wentylatora:-D
Gorąco wszystkim polecam!!!!!
A tu parę fotek z kursu .Tych z początkowej fazy kursu nawet nie umieszczam bo monitory by eksplodowały.
1
http://img249.imageshack.us/my.php?image=marta4on6.jpg
2
http://img245.imageshack.us/my.php?image=martavu3.jpg
3
http://img72.imageshack.us/my.php?image=marta1bb7.jpg
4
http://img249.imageshack.us/my.php?image=marta2tm3.jpg
5
http://img297.imageshack.us/my.php?image=marta3yb8.jpg
P.S
Światło z lamp się nie sumuje. Dzięki Piotrze za informację
Pozdrawiam

Hiv
22-04-2007, 13:58
Nigdzie nie wyczytałem, ze osoby ktore skorzystają z kursu musza posiadac system Nikona wiec domyslam sie ze jesli zabiore kolege z Canonem to juz polowa ewentualnego terminu bedzie obsadzona?

holka
22-04-2007, 14:01
system nie gra roli, mielismy juz i canonierow i minolciarzy :)

Hiv
22-04-2007, 14:04
To nas jest już dwóch na jakiś "końcowo majowy" a raczej czerwcowy termin. Może być to coś w środku tygodnia jeśli będzie problem z wekkendem ;)

milomay
24-04-2007, 12:31
czy w Lodzi sa organizowane jakies warsztaty dla poczatkujacych?
Co jest godne polecenia?
Prosze o pomoc w tej sprawie

Hiv
24-04-2007, 20:24
Myślę, że ten ww jest jak znalazł ;)

Szybszy26
30-04-2007, 05:16
Kurcze, chętnie bym się na coś takiego wybrał, tyle, że z Gdańska trochę trudno.

Mieszkam w Świeciu n/W Jak byście mnie z Karrlosem zwineli po drodze to macie trzeciego . Jestem bardzo zainteresowany. Czekam na jakieś terminy majowe. No i na waszą odpowiedz..
Pozdrawiam Tomek

Karrlos
30-04-2007, 13:17
Ja już napisałem że jestem jak najbardziej za.

5-12 nie mogę. potem jak najbardziej.

mmagiera88
30-04-2007, 18:40
Ile taki kurs razem z paliwem by kosztował, chodzi mi o kolegów z Gdańska??

Szybszy26
30-04-2007, 23:01
Karrlos obliczył ze przejazd w dwie strony 220 . Nie wiem dokładnie ile kurs kosztuje bo na forum jest 250 a na stronie kursu 300 zł. Jeśli by były 4 osoby czyli około 370-380 na osobę.
Pozdrawiam
Holka będą jakieś terminy w maju? Może 19 lub 26??

Karrlos
01-05-2007, 13:06
Kurs 250 pln dla forumowiczów
Przejazd liczę około 220 pln
Więc przy 3 osobach na trasie wyjdzie około 320 pln
Przy 4os - 300 pln
No i jakieś żarełko.

mmagiera88
01-05-2007, 13:27
Ja byłbym chętny z tym, że będę dopiero wiedział czy mogę jechać 17 maja.

Sebastiann
02-05-2007, 09:10
to ja takie male pytanko wkręce czy ktos ze Szczecina nie bylby zaintersowany? na wspolna wyprawę na kurs?

holka
06-05-2007, 20:42
obawiam sie ze w maju uda sie tylko zorganizowac termin w srodku tygodnia... sluby, sluby i jeszcze raz sluby w soboty mamy...

Encor
07-05-2007, 08:05
Ja bym się pisał na kursik, a środek tygodnia nie jest dla mnie aż takim problemem. Z Wawy też nie jest bardzo daleko. W czerwcu jest "r" więc ślubów mniej nie będzie:D

Szybszy26
07-05-2007, 09:09
obawiam sie ze w maju uda sie tylko zorganizowac termin w srodku tygodnia... sluby, sluby i jeszcze raz sluby w soboty mamy...


U no to już trochę gorzej. Zobaczymy co powie reszta. Wolne zawsze można na tel.

holka
16-05-2007, 15:02
Uwaga uwaga!

Proponujemy teraz terminy majowe
23 (sroda),
25 (piatek),
30 (sroda) - Szymon Nowak, Artur Wodecki
Niestety w maju w sobote nie da rady zorganizowac kursu...

Prosze o decyzje i zapisy.

matn
17-05-2007, 21:19
Przeczytalem wszystkie informacje zwiazane z tymi kursami - idea naprawde rewelacyjna !!!! Jakby ktos sie z Poznania lub okolic wybieral samochodem, to ja bardzo chetnie (bo PKP to polaczenia ma nienajlepsze a PKS za drogo - biedny student jestem ;) ) najlepiej 30 maja albo jakis termin w czerwcu - mam nadzieje ze kursy beda :)

KAZELOT
19-05-2007, 20:22
holka jaka jest cena kursu pytam bo w pierwszym poscie napisałas ze 250zł a na podstronce o kursie pisze 300zł ;-) dziekuje z gory za odpowiedz
ps. straszniemnie korci ten kursik;-)
pozdrawiam

Karrlos
21-05-2007, 08:14
holka jaka jest cena kursu pytam bo w pierwszym poscie napisałas ze 250zł a na podstronce o kursie pisze 300zł ;-) dziekuje z gory za odpowiedz
ps. straszniemnie korci ten kursik;-)
pozdrawiam


Kilka postów wyżej - post drugi od góry - widnieje odpowiedź na Twoje pytanie.
Była udzielona kilka razy w tym temacie.

Szybszy26
21-05-2007, 10:17
Karrlos co Ty na propozycje Hloki?

Karrlos
21-05-2007, 11:47
Niestety ale jestem zawalony robotą (nagła dodatkowa) więc niestety teraz odpada.
Po 6 czerwca na pewno będe miał wolny czas i z urlopem w środku tygodnia nie będzie problemu.
Nie ukrywam, że wolałbym z kimś partycypować w kosztach podróży, ale jak się nie uda to coż ... trudno, nikt nie twierdzi ze nauka jest tania :D

Szybszy26
21-05-2007, 12:07
No mnie zabierzesz po drodze i juz koszty będą niższe. Jeszcze tylko 3 do grupy i jedziemy. Zobaczymy jakie będą propozycje na czerwiec. Pozdrawiam

mmagiera88
21-05-2007, 13:51
Ah gdyby tylko kasa była to już bym stał spakowany i czekał na transport, ale na razie jej brak :(

Karrlos
21-05-2007, 21:57
To zbieraj na czerwiec :)
termin będzie to jedziemy.

mmagiera88
21-05-2007, 22:14
Najpierw trzeba jakąś prace znaleźć.

szmek
01-06-2007, 17:27
Kurs po prostu rewelacja, tylko gdyby jeszcze tan czas w studio tak szybko nie mijał. Zabawa fantastyczna, nauka bardzo efektywna. Jeżli ktoś nie może się zdecydować to niech się decyduje. Szczezre mówiąc to nie wiedziałem że są jeszcze tacu ludzie jak Piotr, serdeczni, pełni humoru a zarazem tak bogaci w wiedzę i doświadczenia i dzialący się nimi i innymi. Dziękuję Piotrze, dziękuję Justyno i serdecznie pozdrawiam
P.S. Na pewno odwiedzimy jeszcze łodzkie studio choć to kawałek drogi z Poznania :)

Sebastiann
29-06-2007, 15:35
Holka/Piotrze ... czy sa juz jakies najblizsze terminy kursow ? chetnie bym sie wybral:) z gory dzieki za info

grzegorzant
30-06-2007, 12:35
Holka/Piotrze ... czy sa juz jakies najblizsze terminy kursow ? chetnie bym sie wybral:) z gory dzieki za info

No to i ja się podpinam pod tak zadane pytanie

holka
30-06-2007, 23:21
zeby Wasze zapytanie nie pozostalo bez odpowiedzi, napisze tylko ze to Piotr ustali termin (mozecie Mu jakis w PW zasugerowac), a ze chwilowo jest nieobecny, pytajcie pod koniec przyszlego tygodnia.

Mamutka
12-07-2007, 23:11
Witam,
ja pierwszy raz na tej stronie i szukam pomocy ... jakiegoś kursu fotografi dla początkujących ... znalazłam tylko ten ... ale aby w pełni w nim uczestniczyć trzeba chyba mieć już troche wiedzy ... czy ktoś z Was wie o jakimś kusie który praktycznie nauczy mnie korzystania z manualnego urzywania aparatu i dodatkowej lampy. Jako początkujący fato amator mam Nikona D40. Docelowo interesują mnie zdjęcia sportowe w ruchu wieć chce sie uczyć poźniej w tym kierunku.

fall
19-07-2007, 01:38
Witam,

jeśli przypadkiem byłoby miejsce w grupie na najblizszą (21) lub następną sobotę (28/07) - to ja bardzo chętnie :)

pozdrawiam, Rafał

dame
19-07-2007, 12:33
szkoda ze to nie jest w okolicach warszawy - chetnie bym sie na cos takiego zapisal :/

admin
19-07-2007, 14:05
Odpowiem nieco pokretnie ;) Jesli znajdzie sie troje lub czworo chetnych w okresie najblizszego tygodnia, sluze terminem wspolmnie ustalonym. Niestety od 1 sierpnia przenosimy studio do nowej siedziby (jestesmy w trakcie jej poszukiwania). Poprzednia, mimo iz byla bardzo fajna, okazala sie miec "ukryte" koszty, ktore zamordowaly cala inicjatywe :(

Tak wiec prosze o konkretne decyzje w sprawie i ruszamy :) Jestem do dyspozycji.

fall
19-07-2007, 15:38
Dzięki za info ;) hmm... przenosiny studia to chyba poważna sprawa - życzę Wam, aby nowe miejsce było tylko lepsze pod każdym względem...

ale w takim razie kieruję też APEL do wszystkich zainteresowanych kursem fotografii studyjnej - to chyba ostatnia szansa w tej lokalizacji... ;) ja w każdym bądź razie jeszcze raz potwiedzam swoje chęci na udział w tę (21) lub następną (28) sobotę - jeszcze dwie (lub trzy) osoby i możemy zaczynać (dla mnie dosłownie) nową przygodę...

morrwing
20-07-2007, 13:23
Jestem chętny na najbliższa sobotę (21.07), termin 28.07 również mi odpowiada.

fall
21-07-2007, 22:56
dzisiejsza sobota nam już uciekła, ale następna - brakuje już tylko jednej osoby... :)

jeśli studyjna sesja wypali i będziesz jechał z Warszawy, to możemy się umowić też na wspólną podróż do Łodzi - pozdrawiam, Rafał

grzegorzant
22-07-2007, 19:30
No ja niestety dopiero w sierpniu i to raczej druga połowa...hmm no szkoda.

ups dopiero doczytałem że w sierpniu przenosiny! No, to sobie poczekam ech..

admin
23-07-2007, 14:06
Kochani, kazdy inny dzien, ale nie sobota. Sezon slubny w pelni, zatem piatek, czwartek czy inny dzien. Soboty nam niestety wypadaja :(

fall
23-07-2007, 16:10
Dzięki za info! ;)

Jeśli więc ktoś jeszcze byłby zainteresowany szybkim terminem kursu w studio, to ja mógłbym uczestniczyć i w niedzielę (29) i w poniedziałek (30)... wtorek to rozumiem już dzień przeprowadzki ;) (jeśli jakaś pomoc potrzebna, to ja bardzo chętnie - przynajmniej wprowadzenie teoretyczno-praktyczne byłoby już za mną... ;) )

a jeśli nie tym razem (chyba większość forumowiczów w rozjazdach i na zasłużonych urlopach), to pewnie na jesieni temat powróci... ;)

tommybox
24-07-2007, 13:14
Dzięki za info! ;)

Jeśli więc ktoś jeszcze byłby zainteresowany szybkim terminem kursu w studio, to ja mógłbym uczestniczyć i w niedzielę (29) i w poniedziałek (30)...

Jezeli jest realna szansa na kurs w niedziele 29 lipca - to ja jestem rowniez chetny ;)

pozdrawiam

Tomek

morrwing
26-07-2007, 11:06
Dla mnie niestety ten weekend odpada. Będę musiał poczekać na kurs w nowej lokalizacji.

marwiol
03-08-2007, 10:32
Witam wszystkich,
ja jestem chętny na ten kurs w dniach od poniedziałku do czwartku najlepiej. Niestety weekend to dla mnie praca - fotografia ślubna :)

karramba
04-08-2007, 23:20
No właśnie mam nadzieję, że pomysł nie umrze... Mam nadzieję, że po sezonie (ślubnym) w okolicach paździenika wystawicie jeszcze jakiś termin?

admin
06-08-2007, 12:10
Jesli znajda sie chetni na kurs w czwartek, tj. 9 sierpnia, to zapraszam. Informacje mozna przeslac mailem na adres: admin@nikon.org.pl poprzez PW lub telefonicznie. Zapraszam.

Ps. Biezace info w pierwszym watku tematu.

marwiol
09-08-2007, 20:13
Witam,
Panowie i Panie chętni do uczestniczenia w kursie fotografii studyjnej. W dniu 9 sierpnia miał odbyć się kurs jednak ze względu na brak jednej osoby został on odwołany. Najbliższy termin zostanie ustalony po zgłoszeniu sie jednej osoby.
Zapraszam wszystkich chętnych. Brakuje tylko jednej osoby i skład będzie gotowy. :)

legionize
28-08-2007, 18:07
A amatorzy też mogą???:oops:

Yelen
01-09-2007, 18:26
Od Października mieszkam w Łodzi. Powiem szczerze, że kuszące są te kursy. Pewnie się wybiorę w niedalekiej przyszłości jak będę mieć czas.

galica
01-09-2007, 18:48
ja bym chętnie skorzystał

jesli tylko bedzie możliwość zrobienia takiego kursu w niedziele to bardzo proszę o info bo jestem zdecydowany

fall
02-09-2007, 12:02
dla mnie jeśli byłaby szansa w sobotę lub w niedzielę to też jestem zainteresowany
z kilkoma wyjątkami dysponuję już weekendami do końca roku... ;)

jeśli termin w tygodniu to zależy od firmy, czy uda mi się wykombinować na szybko urlopik...

forgetful
08-09-2007, 07:53
Decyzja zapadła, chętnie wezmę udział w tym kursie.
Niedziela była by najbardziej optymalnym terminem dla mnie, choć inne dni też pasują

legionize
26-09-2007, 17:45
6 października. Ktoś chętny??

Borowa
26-09-2007, 21:23
Witam ja chętny jestem ale nic nie wiadomo ze strony mentorów
Trochę to żenujące - aczkolwiek rozumiem że nie zawsze się ma czas - ale pierwszy post Holki wisi od chyba lipca i mowi o terminach sierpniowych...

drhardware
26-09-2007, 21:29
he he, ja się zgłosiłem po 10 sierpnia, nawet dzwoniłem do Admina..

legionize
26-09-2007, 21:31
Dowiedziałem się, że 6 istnieje możliwość

drhardware
26-09-2007, 21:36
Ja w dalszym ciagu jestem chętny na kurs, mam nadzieję, że choć trochę poniosę swoje umiejętności. Niestety, z tzw przyczyn obiektywnych (nabycie 055PROB :) ) w tej chwili nie mogę dać wiążącej odpowiedzi.

JacekM
26-09-2007, 21:37
Szkoda za nie moge 6.

yakoop
30-09-2007, 11:40
Ja bardzo chętnie. 6.10 !

admin
30-09-2007, 11:47
http://nikon.org.pl/showthread.php?p=428803#post428803