PDA

Zobacz pełną wersję : dźwięk lustra w d90



szymoniak
19-04-2011, 00:10
W moim d90 z okolo 10000 przebiegiem lustro przy robieniu zdjec zaczelo wydawac dziwny metaliczny dzwiek. Wczesniej tego nie zauwazylem ale aparat nigdzie nie spadl wiec nie mam pojecia skad moglo sie to wziac. Spotkal sie ktos z taka sytuacja?

mister
19-04-2011, 06:51
W moim d90 z okolo 10000 przebiegiem lustro przy robieniu zdjec zaczelo wydawac dziwny metaliczny dzwiek. Wczesniej tego nie zauwazylem ale aparat nigdzie nie spadl wiec nie mam pojecia skad moglo sie to wziac. Spotkal sie ktos z taka sytuacja?

A może Ci się wydaje - lustro w D90 kłapie dość głośno.
Najlepiej znajdź kogoś z D90 i porównaj - jak będzie za głośno to tylko serwis.

darkmajin
19-04-2011, 07:18
lustro w D90 kłapie dość głośno.


Panie tyś jeszcze głośnego lustra nie słyszał :)


ale za poprzednikiem, porównaj z innym można spróbować z filmikiem na YouTubie tyle że tam dźwięk zależy czym kręcone

mister
19-04-2011, 08:13
Panie tyś jeszcze głośnego lustra nie słyszał :)

Słyszałem - w moim Zenicie 11:mrgreen:

szymoniak
19-04-2011, 14:55
pooglądałem filmiki, niestety nie znam nikogo z d90. A na filmikach jest po prostu klepanie a ja słyszę jakby lustro uderzało o jakiś metal. takie brzeczenie nawet przy seryjnych. możliwe że w komorze lustra odkleiła sie jakaś amortyzacja czy coś w tym stylu? albo że coś wpadło i powoduje taki dźwięk?

murwazy
19-04-2011, 14:57
umow sie z kims z grupy z Twojego regionu http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=144