Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Torba - jak najmniejsza, i rzucajaca sie w oczy



Pazuzu
18-04-2011, 14:53
Na dniach planuje zakup
d3100 + 18-55
35/1.8

Docelowo 18-55 będzie wymieniony na 18-105. Doradźcie możliwie jak najmniejsza torbę na taki zestaw. Odrazu jak najmniej mówiąca ze mam w nim aparat. Nie planuje nic więcej wkładać do tej torby. Bo jakaś tam karta pamięci, czy filtr powinien się zmieścić. Teoretycznie mógłbym po zakupie przymierzyć coś w sklepie, ale chciałem odrazu cały zestaw kupić. Dużo dobrego naczytałem się o firmach Lowepro oraz caselogic.

R
18-04-2011, 14:58
http://bi.gazeta.pl/im/5/4448/z4448705X.jpg
http://chce.to/content/morfiwen/big.158070.60A64B0F-B525-461B-AF4C-4A77B522073E.jpg

te dwie na pewno spelniaja wymagania zawarte w tytule wpisu.

Jourav
18-04-2011, 15:06
Dużo dobrego naczytałem się o firmach Lowepro oraz caselogic.

Jak dużo czytałeś, to pewnie coś już sobie wybrałeś.

O... wierszem powiedziane ;)

Jaworus
18-04-2011, 20:52
http://products.lowepro.com/product/Passport-Sling,2190,4.htm

Bez problemu pomieści D3100 + 18-105 + 35/1.8 i jakąś mniejszą lampę zewnętrzną.

costi
18-04-2011, 22:09
Jakiś Crumpler Jimmy Bo może?

markB
18-04-2011, 23:26
A może coś od Tenby: http://www.pstryk.pl/details:9273/tenba+black+label+photo+satchel+small

Vincente
18-04-2011, 23:33
Crumpler Muffin Top 3000. Powinieneś być zadowolony KLIK (http://www.karlu.com/crumpler-muffin-top-3000-p-11109.html).

Marcin Borkowski
24-04-2011, 00:13
Lowepro exchange messager (chyba dobrze napisałem)
mam, jest nie duża i myślę ze nie rzuca się w oczy, przypomina zwykłą torbę kurierską

Pazuzu
24-04-2011, 14:06
Lowepro Exchange Messenger super propozycja. Tylko jednak za duza dla mnie, nie bede nosil az tyle sprzetu. Jakby soe znalazla identyczna tylko mniejsza. Tak zeby 2 wieksze wymiary byly mniesze o jakies 20%. Choc znowu moglbym tam pomiescic jakies rzeczy niekoneicznie zwiazane z fotografia, np jakas wode.

logitech55
24-04-2011, 17:46
Ja posiadam lowepro adventure 170. Spokojnie wejdzie twój sprzęt (ciasno to nawet lampa jeszcze wejdzie).

burton
24-04-2011, 18:01
Polecam Lowepro Terraclime 100. To jest prawdziwie (nie)fotograficzna torebka. Co prawda na co dzień noszę w niej aparat dalmierzowy ale pod kątem dyskrecji i wygody jest doskonała. Z pewnością nie chroni sprzętu jak większość innych "prawdziwszych" fototoreb ale ja jakoś sprzętem nie rzucam ;) .

PS. Spokojnie wchodzi mi do niej d700 z gripem i 24-70 plus n85/1,4.