PDA

Zobacz pełną wersję : Zakopane - nocleg



decmeister
17-04-2011, 10:08
Witam, wybieram się z kolegami na tydzień do Zakopanego w lipcu i tu moje prośba możecie polecić jakieś wypróbowane kwatery. Zależy nam tylko na tym żeby w pokoju była łazienka :) ewentualnie niedaleko Krupówek

lopo
17-04-2011, 10:20
http://www.cichawodazakopane.pl/ - polecam. Byłem tam w sierpniu zeszłego roku.5 min na piechotę do Krupówek, tyle samo do wyciągu na Gubałówkę. Łazienka osobna w pokoju, na korytarzu była wspólna lodówka. Małe podwórko z grillem, cisza i spokój mimo bliskości centrum.

marciing
17-04-2011, 10:34
http://noclegzakopane.net.pl/ - jeżdżę tam co roku i szczerze polecam.

krolewicz
17-04-2011, 10:45
http://www.zol.pl/noclegi/index.php?action=obiekt&id=724&jak=solo

spałem tam, luksusów nie ma, ale czysto i schludnie

M_B
17-04-2011, 10:49
Ja polecam "willa Anna", ale do Krupówek daleko.

malita
17-04-2011, 14:30
will ruczaj, tanio - budynek nowy - pokoje rewelacja

ebstein
17-04-2011, 14:53
Od kilku lat Willa Pod Skocznią. Do Krupówek daleko, ale dla mnie to plus.

xmaniekx
23-04-2011, 23:38
http://www.podlipa.com

Byłem w zeszłym roku z narzeczoną i się nie zawiedliśmy.. Super gospodarze, bardzo czysto, łazienka w pokoju, internet wifi oraz piękna okolica. Do krupówek jest jakieś 15 minut spacerkiem idąc przez Antałówkę. Oczywiście jest kuchnia do użytku mieszkanców pensjonatu oraz piękny ogród gdzie można sobie urządzić grilla :)

Pozdro!

PS: Witam po dość długiej przerwie :)

darkiz
24-04-2011, 07:57
http://www.apartamentywdolinie.pl/strona-glowna.html
Komfort za bardzo umiarkowaną cenę. Wszystkie pokoje z łazienkami, tv, internetem. Kawa, herbata, soki w kuchni gratis. W zeszłym roku płaciłem 35 zł/os. za pokój dwuosobowy.

wawa111
22-08-2014, 13:18
Był kto ostatnio w Zakopanem? Wybieram się we wrześniu popstrykać trochę mam nadzieje trafić na pogodę, nocleg już jest zarezerwowany. Czy ktoś może polecić jakieś konkretne miejsca gdzie warto popstrykać?

Tommy
22-08-2014, 16:25
im wyżej tym lepiej :) ale jak nie chcesz dużo chodzić to dolina małej łąki jest fajna
pamiętaj że wczoraj w moku spadł śnieg, a 5 lat temu na początku września około metra i nawet narty poszły w ruch ;)