PDA

Zobacz pełną wersję : czy to nasz Skibek? dostał nagrodę?



Antonioo
17-04-2011, 00:23
http://kontakt24.tvn.pl/temat,-quot-budowa-molo-bez-zabezpieczen-quot-zwycieza-w-quot-bierzcie-i-kreccie-quot-,95035.html?grupa=polska


Gratulację!!!!!!:):):)

Wojteksw
17-04-2011, 09:26
Widziałem dziś rano w wiadomościach, gratulacje.

offeath
17-04-2011, 10:09
oo, gratulacje!
Szkoda, że nie nagradzali kilka dni wczesniej, złożył bym osobiście gratki na Targach w Łodzi:)

mycza
17-04-2011, 11:44
Gratki Skibek:)

Psychotrop
17-04-2011, 12:01
tak, to nasz Skibek - chwalił się tym już jakiś czas temu na FB i spfl :)

jurekb
17-04-2011, 15:47
GRATULACJE!!!

Ciekawe jak się teraz czują te CIENIASY, którzy go osądzali, że niby zakapował, tym filmem, "biednych ludzi" - przestępców naruszających prawo pracy!

Tak, tak, był taki wątek na forum.

prz3mo
17-04-2011, 15:49
No właśnie, też wczoraj w jakimś programie widziałem jak był z nim wywiad, nick skądś mi znany, facjata skądś mi znana, po chwili byłem pewny, że to od nas :) I nawet wspomniał, że za wygraną kasę kupi sobie obiektyw :) Gratulacje !

Skibek
21-04-2011, 12:45
Hjehje, rzeczywiście ten Arab do mnie podobny ;)

Tak czy siak... Dziękuję pięknie szanownym kolegom ;)
Wypiję Wasze zdrowie!

emet_b
21-04-2011, 12:55
nie ma bata, jutro sprzedaję auto, nerkę i jak ktoś się zgłosi to żonę i lecę kupić D3s, będę kręcił filmy i nagrody kosił:lol:

Gratki Skibek!

Skibek
21-04-2011, 12:57
nie ma bata, jutro sprzedaję auto, nerkę i jak ktoś się zgłosi to żonę i lecę kupić D3s, będę kręcił filmy i nagrody kosił:lol:

Gratki Skibek!
Hjehje... Spoko, spoko... Wystarczy stara Nokia ;)
Dzięki wielkie!

cezarycezary
22-04-2011, 10:24
Taki mały backstage, tylko nie zdradźcie nikomu recepty na sukces ;) !
JGUdVDop5W0

Psychotrop
22-04-2011, 12:31
skibior jest boski :D

Skibek
22-04-2011, 13:07
skibior jest boski :D
No no... Tylko bez wyzwisk! Boski to może być jedynie Enrique (syn Julio) ;)

Psychotrop
22-04-2011, 15:31
szatan przez ciebie przemawia synu :D