Zobacz pełną wersję : czy to nasz Skibek? dostał nagrodę?
Antonioo
17-04-2011, 00:23
http://kontakt24.tvn.pl/temat,-quot-budowa-molo-bez-zabezpieczen-quot-zwycieza-w-quot-bierzcie-i-kreccie-quot-,95035.html?grupa=polska
Gratulację!!!!!!:):):)
Wojteksw
17-04-2011, 09:26
Widziałem dziś rano w wiadomościach, gratulacje.
oo, gratulacje!
Szkoda, że nie nagradzali kilka dni wczesniej, złożył bym osobiście gratki na Targach w Łodzi:)
Psychotrop
17-04-2011, 12:01
tak, to nasz Skibek - chwalił się tym już jakiś czas temu na FB i spfl :)
GRATULACJE!!!
Ciekawe jak się teraz czują te CIENIASY, którzy go osądzali, że niby zakapował, tym filmem, "biednych ludzi" - przestępców naruszających prawo pracy!
Tak, tak, był taki wątek na forum.
No właśnie, też wczoraj w jakimś programie widziałem jak był z nim wywiad, nick skądś mi znany, facjata skądś mi znana, po chwili byłem pewny, że to od nas :) I nawet wspomniał, że za wygraną kasę kupi sobie obiektyw :) Gratulacje !
Hjehje, rzeczywiście ten Arab do mnie podobny ;)
Tak czy siak... Dziękuję pięknie szanownym kolegom ;)
Wypiję Wasze zdrowie!
nie ma bata, jutro sprzedaję auto, nerkę i jak ktoś się zgłosi to żonę i lecę kupić D3s, będę kręcił filmy i nagrody kosił:lol:
Gratki Skibek!
nie ma bata, jutro sprzedaję auto, nerkę i jak ktoś się zgłosi to żonę i lecę kupić D3s, będę kręcił filmy i nagrody kosił:lol:
Gratki Skibek!
Hjehje... Spoko, spoko... Wystarczy stara Nokia ;)
Dzięki wielkie!
cezarycezary
22-04-2011, 10:24
Taki mały backstage, tylko nie zdradźcie nikomu recepty na sukces ;) !
JGUdVDop5W0
Psychotrop
22-04-2011, 12:31
skibior jest boski :D
skibior jest boski :D
No no... Tylko bez wyzwisk! Boski to może być jedynie Enrique (syn Julio) ;)
Psychotrop
22-04-2011, 15:31
szatan przez ciebie przemawia synu :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.