PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o dobry uczynek... klik



amirez
14-04-2011, 20:13
Mam wielką prośbę o spełnienie dobrego uczynku w postaci kliknięcia myszką.
Na stronie (http://www.postronienatury.pl/konkurs-na-plakat/plakaty/przedszkola/strona,33.html) znajduje się plakat zaprzyjaźnionego z moją szkołą przedszkola:
Poznań
Przedszkole nr 71
Grupa Mali Przyrodnicy
Placówki klikami walczą o plac zabaw. Jeżeli ktoś byłby chętny pomóc maluszkom - mówię serdecznie dziękuję :smile:
ps. mają kiepski serwer i trochę trwa, aż strona się narysuje.

Majek
14-04-2011, 22:44
Jakieś to dla mnie chore... Już od najmłodszych lat jakiś dziwny wyścig szczurów. Kto zdobędzie więcej głosów, kto jest fajniejszy, kto ma ładniejszy plakat itd... I jak później wytłumaczyć maluchom z przedszkola, które nie wygrało, że nie dostali tego placu zabaw? Że są niewystarczająco fajni? Ale głos oddałem, tak, czy siak...

credka
14-04-2011, 23:01
Bo to jest chore... :|
+

Wioletta
14-04-2011, 23:47
Glos oddany na przedszkole nr.71

maciey75
15-04-2011, 00:09
Bo kto wygrywa w takich konkursach? Ten kto ma wiecej znajomych. :)

klikniete

vredota
15-04-2011, 01:06
Oj, inne przedszkole bierze was o sto głosów, względem innych kolosalne ilości kliknięć.

login_87
15-04-2011, 01:47
zaglosowalem

amirez
15-04-2011, 11:14
Wiem, że jest to chore. Chore dlatego, że przedszkola /wszystkie/ maja kasy jak na lekarstwo.
Gdyby było ich stać na zakup porządnego placu zabaw, to by nie brali udziału w chorych pomysłach.
Tak jest w całej oświacie - niestety.
Tym, którzy wspomogli jednak nadal dziękuję ;)

pil74
15-04-2011, 12:12
no to +

Boryszuk
15-04-2011, 12:24
póki co wygrywamy ;)

bognik
15-04-2011, 12:27
Zagłosowałam, życzę powodzenia ;)

Marek_L
15-04-2011, 20:43
...ode mnie też poleciało ;-)