Zobacz pełną wersję : Zostałem tatą :))))
Stach2008
14-04-2011, 09:22
Już troszkę emocje opadły więc chciałem się z Wami podzielić moją radością :) We wtorek zostałem tatą Bartusia :) jest super:)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img31.imageshack.us/img31/238/dsc0492resizer600q100.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img822.imageshack.us/img822/4720/dsc0485resizer600q100.jpg)
zdjęcia wykonała dzielna i kochana mamusia :)
jacek.gold
14-04-2011, 09:23
gratulacje :)
Gratuluję!
Zdrówka dla całej rodzinki:)
Kasandra
14-04-2011, 09:27
Gratki!!!
Gratulacje!
Jak widac mamusia tez ogarnia temat ;)
Duzo zdrowia dla calej rodziny!
Fajnie!
Zdrowia młodemu, przespanych nocek starym ;)
Stach2008
14-04-2011, 10:42
dzięki wszystkim serdecznie :)
No mamusia zdecydowanie ogarnia temat! :) Gratuluję!
JaroPienza
14-04-2011, 11:08
Szczere gratulacje. Moje szczęście przyszło na swiat dwa miesiące temu...
hackermuz
14-04-2011, 11:19
Wielkie gratulacje, niech będzie zdrowy, zdrowy i jeszcze raz zdrowy :)
puchbeary
14-04-2011, 11:45
Mój ma trzy miesiące - życzę dużo cierpliwości :) .
Gratulacje dla całej rodziny.
Michal_C
14-04-2011, 12:11
Wielkie gratulacej !! Zwłaszcza dla Mamy :) Dużo zdrówka.
Pozdrawiam
jarekf34
14-04-2011, 12:17
Gratki..Gratki..:)
GrzesiekM
14-04-2011, 13:25
... No Stachu, to teraz jeszcze tylko Żonie o tym powiedzieć i koniec stresu :) ... a tak poważnie... zdrowia , spokoju i cierpliwości na najbliższe lata :) POwodzenia
fotograf58
14-04-2011, 14:05
Gratulacje i powodzenia w wychowywaniu latorośli :)
Gratuluję i życzę dużo zdrowia małemu.
Stach2008
14-04-2011, 14:32
jeszcze raz wszystkim dziękuje w imieniu całej naszej trójki :)
Gratulacje!!
A za jakieś 3 sekundy będzie świętował roczek, jak mój Adam;)
Kaer.Morhen
14-04-2011, 22:07
Gratuluje!!!
Fidosanok
14-04-2011, 22:18
Ciesz się ciesz bo nie będzie różowo przez cały czas :);). Ale mimo to, jak będzie trudno,a potem emocje ostygną, nie będziesz sobie wyobrażał życia bez niego, mimo wszystko... Pozdrawiam!
Gratulacje ! :) Wszystkiego dobrego dla maleństwa i rodziców :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.