PDA

Zobacz pełną wersję : Targi w Łodzi. Mamy 2 wolne miejsca w aucie



Przemek Paśnik
12-04-2011, 16:42
Jak w temacie, może ktoś chciałby się zabrać? Wychodzi jakieś 50zł/os zakładając 4 osoby w aucie.

ASAHI
12-04-2011, 20:43
Chciałbym ale akurat pracuję.. I nie mogę tego zamienić, dali mi 2 dyżury.

j_szczygiel
12-04-2011, 22:19
Juz oglaszalem sie w grupie malopolskiej, ale pozwole sobie podpiac sie pod ten watek ;) Bardzo prawdopodobne, ze bede miec darmowe wejsciowki przyslugujace wystawcy (o ile nie zglosi sie wystarczajaca ilosc osob poprzez moja strone) takze jesli ktos bedzie zainteresowany otrzymaniem takiej - prosze dzwonic pod numer podany w dziale Kontakt ze stopki rozpoczynajac rozmowe od hasla "Wejsciowki dla Nikoniarzy" :D Szkoda, aby sie zmarnowaly :)

BlackRoger
12-04-2011, 22:41
Przemek, w jaki dzień się wybieracie?

maclat
12-04-2011, 22:53
Jakby ktoś miał miejsce w aucie z Wawy jutro wieczorem to proszę o kontakt ;)

Przemek Paśnik
13-04-2011, 07:44
Jedziemy w sobotę, ok 7.00 wyjeżdżamy z Katowic