PDA

Zobacz pełną wersję : Czasopisma z dostawą do domu - bez kosztów wysyłki



Feadin
11-04-2011, 21:05
Witam!

Dowiedziałem się o ciekawej możliwości, przy okazji kupowania czasopisma Digital Camera Polska i chciałbym się nią podzielić z Forumowiczami.

Otóż zdarzało mi się kupić w kiosku parę razy to czasopismo bez takich kartonowych wkładek z szybkimi poradami - albo ktoś je wyjmował, albo wypadały w transporcie, cholera wie. Niby z nich i tak nie korzystałem, bo porady tam zawarte były na niekoniecznie wyższym od mojego poziomie wiedzy, niemniej jednak dla zasady chciałem coś z tym zrobić, żeby dostawać wszystko, za co płacę. Rozważałem prenumeratę ale nie byłem pewien, czy chciałbym być związany zakupem przez cały rok. No i przypadkiem, na stronie wydawnictwa, szukając info o prenumeracie, natrafiłem na możliwość kupna poprzez internetowy kiosk pojedynczego egzemplarza czasopisma, dostarczanego do domu - co ciekawe, bez żadnych dodatkowych kosztów wysyłki. Skorzystałem i jestem zadowolony.

Piszę o tym wszystkim dlatego, że na dłuższą metę może być taka możliwość sporym ułatwieniem dla osób mieszkających tam, gdzie ciężko o dostanie tego czasopisma albo nie chce im się go szukać po kioskach, a nie chcą się one wiązać prenumeratą. Nie chcąc być posądzany o reklamę, może nie będę lepiej pisał o jaką stronę internetową chodzi (chyba, że któryś z Adminów odwiedzi ten wątek i wyrazi przyzwolenie ;) ), niemniej jednak można tam kupić wszystkie czasopisma wydawcy Digital Camera Polska i kto będzie chciał skorzystać, ten myślę, że znajdzie.

Może nawet możnaby gdzieś, w stosownym dziale przykleić ten wątek, jeśli administracja uzna to za stosowne.

kZC_
11-04-2011, 22:06
Wśród miesięczników zajmujących się fotografią to Digital Camera Polska jest słabym produktem na naszym rynku.. Kupiłem dwa razy ten miesięcznik, i uważam, że te 40zł mogłem zdecydowanie lepiej wydać. Same przedruki z brytyjskiej wersji.. choć czasem pojawi się autorski artykuł :)
Zdecydowanie wole wydanie brytyjskie ;]
sory za OT.

PS. W moich Digital Camera również brakowało wkładek z poradami.. ktoś nagminnie je podp..kradał :)

Michał Jędrak
12-04-2011, 00:36
WOW!!! Aż 40zł za jakąś gazetkę? Jeśli znasz angielski, to lepiej zaprenumeruj Popular Photography. Prenumerata wychodzi jakieś 5zł za egzemplarz (łącznie z dostawą do domu). Jeśli zamówisz dodatkowo American Photo, to masz obydwa czasopisma jeszcze taniej. Ja tak zrobiłem i mi wyszło w promocji coś około 4zł za egzemplarz, wraz z dostawą!!!!

Nie wiem co jest w tych polskich gazetkach, że kosztują 10 czy 20zł (lub 40!!). Pewnie ręcznie czerpany papier albo kartki zszywane złotą nicią :-)

Dla niedowiarków:
https://secure.palmcoastd.com/pcd/!e.S?m=08956&k=H9J3CA

Aha, i jeszcze udaje im się tak wysłać gazetkę, że mam ją 2 tygodnie przed terminem :-)

Władca Pixeli
12-04-2011, 05:25
Dla niedowiarków:
https://secure.palmcoastd.com/pcd/!e.S?m=08956&k=H9J3CA (https://secure.palmcoastd.com/pcd/%21e.S?m=08956&k=H9J3CA)
12 Issues (1 year) for $22
Strasznie drogo :mrgreen:


http://img825.imageshack.us/img825/6797/1300309296.jpg
źródło (http://img825.imageshack.us/img825/6797/1300309296.jpg)
https://popularphotography.bonniersubscriptions.com/HAD0-001/

Jak się ich ignoruje przy odnawianiu to potrafią zejść jeszcze niżej.
Zrezygnowałem z PP kilka lat temu bo były same reklamy i czasami coś między reklamami do przeczytania.

Michał Jędrak
12-04-2011, 09:17
Wyszło Ci taniej bo nie kliknąłeś, że jesteś spoza USA i dlatego jest $14 :-)

costi
12-04-2011, 12:23
WOW!!! Aż 40zł za jakąś gazetkę? Jeśli znasz angielski, to lepiej zaprenumeruj Popular Photography. Prenumerata wychodzi jakieś 5zł za egzemplarz (łącznie z dostawą do domu). Jeśli zamówisz dodatkowo American Photo, to masz obydwa czasopisma jeszcze taniej. Ja tak zrobiłem i mi wyszło w promocji coś około 4zł za egzemplarz, wraz z dostawą!!!!

Nie wiem co jest w tych polskich gazetkach, że kosztują 10 czy 20zł (lub 40!!). Pewnie ręcznie czerpany papier albo kartki zszywane złotą nicią :-)

Dla niedowiarków:
https://secure.palmcoastd.com/pcd/!e.S?m=08956&k=H9J3CA

Aha, i jeszcze udaje im się tak wysłać gazetkę, że mam ją 2 tygodnie przed terminem :-)

Dzięki za namiar, PP zamówione. Zastanawiam się jeszcze poważnie nad Popular Science, ale tam mi już 30 baksów wychodzi.

kZC_
12-04-2011, 14:48
Jeśli znasz angielski, to lepiej zaprenumeruj Popular Photography.

Zaprenumerowałem jakiś czas temu :)

Michał Jędrak
12-04-2011, 22:51
Zastanawiam się jeszcze poważnie nad Popular Science, ale tam mi już 30 baksów wychodzi.

WOW, no masakra... Jakby napisali, że to 100zł to byś wziął dwie prenumeraty i jeszcze w rączki pocałował :-)

costi
13-04-2011, 08:12
Hehe... człowiek się do dobrego przyzwyczaja :)

lazik_s
13-04-2011, 17:16
Ja jestem ciekaw czym ta subskrybcja podana przez Michała różni się od tej:
https://popularphotography.bonniersubscriptions.com/HAA0-020/

dziulas
13-04-2011, 17:41
A tak przy okazji, może ktoś polecić jakąś niemieckojęzyczną prasę? Może ktoś prenumeruje?

Michał Jędrak
14-04-2011, 18:30
Ja jestem ciekaw czym ta subskrybcja podana przez Michała różni się od tej:
https://popularphotography.bonniersubscriptions.com/HAA0-020/

Na górze domyślnie wybrane jest 'United States'. Jak wybierzesz inne kraje to wylądujesz na tej stronie, co w moim linku :-)