PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy zdjeciach potrzebna 3miasto!



jungli
11-04-2011, 20:12
Witam

Tak sie dziwnie zlozylo, ze zostalem na lodzie.
Potrzebuje pomocy przy realizacji zdjec komercyjnych w dniach 13 (1h), 14 (1h) i 17kwietnia (5h) kolejno, sroda od 16:00, czwartek od 16:30, niedziela od 9:00-14:00 kwestie finansowe do ugadania

Wymagania:

Wlasna lustrzanka + jakas jasna portretowka, bardzo ewentualnie lampa blyskowa.

Praca latwa, lekka i przyjemna (portrety dzieci)

kontakt tylko do jutra do 15:00 najchetniej na kom 668221121

emet_b
11-04-2011, 20:58
kurczę szkoda, że kawałek mam do Ciebie bo siedzę w domu, dużo czasu i nic konkretnego nie robię... :(

ASAHI
11-04-2011, 22:45
Pakuj sie w pociąg, kolega przenocuje przy okazji jakąś flaszkę zrobicie :-)

ekonet
12-04-2011, 01:01
Pakuj sie w pociąg, kolega przenocuje przy okazji jakąś flaszkę zrobicie :-)
To by był AlkoTerrorFest:

w dniach 13, 14 i 17kwietnia
:)