Zobacz pełną wersję : Plecak Benro Beyond 400N opinie
Czy jest może jakiś użytkownik wspomnianego plecaka na forum i mógłby się podzielić wrażeniami?
http://filtersxchange.multiply.com/photos/album/236/BAGS_BENRO_Beyond_Backpack_Series
http://allegro.pl/plecak-foto-benro-beyond-b400n-sklep-wawa-b400-i1553194429.html
Mam kaburę tej firmy i jestem z niej bardzo zadowolony. Ale niewiele jest info w sieci na temat tych plecaków.
nie wiem, nie znam, ale wygląda ciekawie....
z tego co widzę jest dosyć płaski co sprawia że nadawałby się jako bagaż podręczny w tanich liniach typu ryanair
Ja jedyne co, to oglądałem w sklepie i powiem, że jakościowo i funkcjonalnie robił bardzo dobre wrażenie. Nie miałem okazji przetestować go dokładniej, bo w końcu zdecydowałem się na bardzo podobny plecak z oferty Tamraca. Wygrał dodatkowym dostępem do komory foto z drugiej strony oraz przyjemniejszym designem (Benro na plecach wyglądał jak wielki klocek);) Ale jeśli masz wątpliwości odnośnie jakości, to raczej nie masz się czego obawiać. Choć może ktoś kto użytkuje go od jakiegoś czasu mógłby powiedzieć coś więcej na temat trwałości.
andrzejo
12-04-2011, 11:30
Od niedawna mam plecak B400. Funkcjonalnie jest OK, 2 komory, ustawialne przegródki wewnątrz tej większej na aparat i obiektywy, wygodny system mocowania statywu oraz boczny dostęp do aparatu. Design rzeczywiście trochę 'walizkowaty', ale jakościowo nic mu nie można zarzucić.
Też czaję się na ten plecak, bo jest na niego promocja w jednym z krakowskich sklepów. Widzę, że same opinie na plus :)
Witam forumowiczów. Forum przeglądam już od paru miesięcy, dziś postanowiłem zabrać głos. To mój pierwszy post, więc na początek pragnę wszystkich powitać.
Mam pytanie odnośnie plecaka Benro Beyond 400N. W tym tygodniu będę leciał Ryanair i chciałbym zabrać ze sobą sprzęt foto do bagażu podręcznego. Zacząłem czytać wątki o plecakach i stąd wybrałem dwa plecaki spełniające wymogi "bagażu podręcznego" czyli Katę 3N1-30 i Benro Beyond 400N. W związku z tym czy ktoś mógłby podać jakie są wymiary zewnętrzne tego plecaka. Taka informacja o Kacie jest podana w innym wątku, a do Benro są wszędzie wymiary wewnętrzne. A może miał już ktoś możliwość wylotu z plecakiem tanimi liniami ?
Wystarczył telefon do sklepu i mam wymiary: wysokość 44 cm, szerokość 30 cm, i głębokość 20 cm :wink: . Ja właśnie zamówiłem sobie Quicken 400N.
Jak tylko dojdzie to zdam relacje.
W międzyczasie wysłałem parę emaili i dostałem takie informacje od dystrybutora:
wysokość x szerokość x głębokość
B 400N 44 x 30 x 20
B 300N 40 x 28 x 20
B 200 42 x 26 x 19
Pewnie się kilku osobom przyda;)
Wystarczył telefon do sklepu i mam wymiary: wysokość 44 cm, szerokość 30 cm, i głębokość 20 cm :wink: . Ja właśnie zamówiłem sobie Quicken 400N.
Jak tylko dojdzie to zdam relacje.
O ten też pytałem: 51(wysokość) x 34(szerokość) x 23(głębokość).
Znalazłem taki test mniejszego brata plecaka z wątku ;-)
http://www.swiatobrazu.pl/benro-beyond-300n-test-plecaka-23648.html
Ja mam model 400N, jest świetny i zaznaczam 2 krotnie prawie tańszy niż wspomniana Kata 3n1 na którą miałem chrapkę, ale odpadła bo niczym nie górowała nad Benro. Jak ktoś ma konkretne pytania to zadawać.... Kupiłem bo spełnia wymogi tanich linii lotniczych !
Ja mam model 400N, jest świetny i zaznaczam 2 krotnie prawie tańszy niż wspomniana Kata 3n1 na którą miałem chrapkę, ale odpadła bo niczym nie górowała nad Benro. Jak ktoś ma konkretne pytania to zadawać.... Kupiłem bo spełnia wymogi tanich linii lotniczych !
Jak dlugo używasz i jak oceniasz jakość wykonania?
używam od niedawna i jakość wykonania i spasowania oraz jakość użytych materiałów niczym nie różni się od produktów Lowepro, które również posiadam. Niestety sentyment do tej firmy nie przełożył się na decyzję zakupu, bo żaden plecak nie spełniał dokładnie takich kryteriów jak max pojemność i kształt dostosowany do wymogów przelotów tanimi liniami. Dodać trzeba jeszcze na plus mocowanie na statyw oraz pelerynę, jak jeszcze cena jest do tego atrakcyjna to każdy inny wybór jest poza nawiasem.... Jakieś dalsze pytania ?
wlasnie szukam plecaka :) noo i pod uwagę biorę też benro...
obecnie mam torbę i kurcze do niej puszka w gripem mi nie wlazi :(
moshica powiedz mi ile sprzętu mieścisz do tego plecaka? Pucha z podłączonym gripem mam nadzieje,ze wejdzie spokojnie + kilka szkiełek
Spokojna głowa, wejdzie Ci D300 z gripem i 70-200 na nim, do tego wejdą Ci lekko 3 obiektywy + inne duperele. W górnej części pozostanie miejsce na dokumenty, fotobanki itd.... jak masz dylemat i przyjmujesz te same kryteria bagażu podręcznego oraz wymiarów to wybór masz oczywisty....
Ja swoją drogą ładuję D70, 3 szkła, fotobank, drugi aparat hybryda, dokumenty, nawet 500ml butelka z piciem i kanapki wejdą ;-0
Tomasz_FK
13-06-2011, 15:57
B 300N 40 x 28 x 20
Pewnie się kilku osobom przyda;)
Próbował ktoś do komory laptopa B300N wepchnąć laptopa 15" (16:9)?
Mój laptop ma wymiar 356x265 mm i zastanawiam się czy jakimś niebywałym cudem by się nie zmieścił.
W teście znalezionym przez Pirko, autor podaje wbrew producentowi, że 15" pasuje, ale nie podaje konkretnych wewnętrznych wymiarów tej kieszeni.
Próbował ktoś do komory laptopa B300N wepchnąć laptopa 15" (16:9)?
Mój laptop ma wymiar 356x265 mm i zastanawiam się czy jakimś niebywałym cudem by się nie zmieścił.
W teście znalezionym przez Pirko, autor podaje wbrew producentowi, że 15" pasuje, ale nie podaje konkretnych wewnętrznych wymiarów tej kieszeni.
Powiem tak...wg producenta do b400N wchodzi laptop 15,4". Próbowałem wsadzić do niej swojego vaio 16,4". I dużo nie brakuje, gdyby zamek otwierał się głębiej u dołu, laptop siedziałby już w środku. Brakuje milimetrów.
garden2k
20-06-2011, 17:56
Mam pytanie czy ktoś nosi w tym plecaku d700 z gripem. Oglądałem na żywo model b200 który jest teoretycznie niewiele mniejszy (głębokość) ale wydawał się na oko za płytki.
Tomasz_FK
30-06-2011, 14:43
Próbował ktoś do komory laptopa B300N wepchnąć laptopa 15" (16:9)?
Mój laptop ma wymiar 356x265 mm i zastanawiam się czy jakimś niebywałym cudem by się nie zmieścił.
W teście znalezionym przez Pirko, autor podaje wbrew producentowi, że 15" pasuje, ale nie podaje konkretnych wewnętrznych wymiarów tej kieszeni.
No więc, nie mieści się.
Może udałoby się wcisnąć coś o głębokości 245mm. Ale lepiej nic nie planować na styk, dobrze mieć zapas, bo zamek błyskawiczny faktycznie mógłby być dłuższy i szerzej się otwierać.
Ja jedyne co, to oglądałem w sklepie i powiem, że jakościowo i funkcjonalnie robił bardzo dobre wrażenie. Nie miałem okazji przetestować go dokładniej, bo w końcu zdecydowałem się na bardzo podobny plecak z oferty Tamraca. Wygrał dodatkowym dostępem do komory foto z drugiej strony oraz przyjemniejszym designem (Benro na plecach wyglądał jak wielki klocek);) Ale jeśli masz wątpliwości odnośnie jakości, to raczej nie masz się czego obawiać. Choć może ktoś kto użytkuje go od jakiegoś czasu mógłby powiedzieć coś więcej na temat trwałości.
a ten twój jak sie spisuje jaki to model
Witamy górnika. Po 6 latach odkopać temat mało kto potrafi. Co do Twojego pytania to znikome prawdopodobieństwo aby Ci Irpac odpisał bo od blisko 2 lat nie zagląda on już na forum. Pozdrawiam
A o co chodzi z tym plecakiem ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.