PDA

Zobacz pełną wersję : Konto na mojehobby.pl



ppfalcon
08-04-2011, 11:14
Witam!
Jako że założyłem konto na stronie http://www.mojehobby.pl/ (sklep modelarski) i przymierzam się do złożenia pierwszego zamówienia to pomyślałem, że przy okazji mogę wskazać kogoś jako osobę, która poleciła mi ten sklep. Dzięki temu oboje dostaniemy po 10% rabatu na przyszłe zamówienia.
W związku z tym szukam kogoś kto ma tam konto i tam się zaopatruje.
Anyone?

piwkoo
08-04-2011, 12:18
Jeśli chcesz mogę założyć u nich konto i podam Ciebie jako polecającą osobę i dostaniemy ten rabat :)

ppfalcon
08-04-2011, 12:57
Hehehe, to też jest opcja, tylko wiesz - myślałem, że lepiej będzie jak podam osobę która korzysta z tego sklepu, żebyśmy oboje mieli z tego jakąś korzyść. Bo jak Ty miałbyś założyć konto tylko po to żebym ja wykorzystał swój rabat to będzie to tylko jedna osoba będzie miała korzyść.

piwkoo
08-04-2011, 13:05
Podaj mi na PW co wpisać i już :) To nic nie kosztuje, a mogę pomóc więc czemu nie. Zresztą kto wie, może w przyszłości z niego skorzystam :)

Przy okazji zapytam się jeszcze znajomego czy jest tam zarejestrowany bo wiem, że siedzi troszkę w modelarstwie :)

ppfalcon
08-04-2011, 13:15
Właśnie doczytałem, że:
"Osoba polecająca faktycznie musi być naszym klientem, czyli musi mieć na koncie przynajmniej jedno zrealizowane zamówienie (tj przesyłka odebrana i zapłacona)."
Czyli niestety to musi być osoba, która już zamawiała coś w tym sklepie.
Niemniej dzięki za chęć pomocy :)

piwkoo
08-04-2011, 13:18
Też właśnie czytałem ten regulamin :)
Tak jak napisałem powyżej po edycji, zapytam się znajomego, może akurat tam jest :)

ppfalcon
09-04-2011, 20:41
Czy naprawde nikt z tutaj obecnych nie ma tam konta i nie chce mieć 10% rabatu na przyszle zamówienie?

ongzng
11-04-2011, 00:20
Pomyłka, można usunąć.

ongzng
11-04-2011, 00:21
Pisz na PW, ja mam parę zrealizowanych zamówień u nich ;)

ppfalcon
11-04-2011, 13:30
posłałem PW