PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupić domenę *.pl?



Maciek R
07-04-2011, 11:23
Od razu powiem, że wiem, że były takie wątki, ale forumowa "szukajka" nie chce mi pomóc. Nie mogę tych tematów znaleźć.

Potrzebuję kupić domenę - samą domenę; serwer mam.

Domena *.pl, a podstawowym warunkiem jest: DOBRZE.
Nie musi być najtaniej, ma być dobrze. Chodzi o to, że ma być pomoc techniczna, która reaguje na zgłaszane problemy i przede wszystkim, żeby w regulaminie nie było żadnych kruczków. Inaczej mówiąc: płacę - korzystam.
Tak, jak mówię, nie musi być najtaniej, bo potem koszt przedłużenia tej domeny będzie większy.
Prawdopodobnie będę potrzebował też kilku/kilkunastu subdomen - fajnie, jakbym nie musiał za to dopłacać. :)

Coś polecicie?

Pozdrawiam,
Maciek

Strus
07-04-2011, 11:27
http://www.netmark.pl/cennikdomen.php

Ja jestem zadowolony

marszull
07-04-2011, 11:27
ja kupuje w nazwa.pl
subdomeny sam sobie tworzysz

prz3mo
07-04-2011, 11:29
Ja swoje kupowałem w az.pl

marcinc
07-04-2011, 12:01
http://www.netmark.pl/cennikdomen.php

Ja jestem zadowolony

Również polecam:)

Maciek R
07-04-2011, 12:30
Tanie mają te domeny w netmarku w porównaniu do nazwy.pl na przykład. W sensie odnowienia, bo chyba koło 60zł, więc bardzo tanio. Na pewno nie ma jakiegoś 'chwytu' w regulaminie?

cube
07-04-2011, 13:32
az.pl ma bardzo drogie odnowienia, ja kupuje w ovh

FHR
07-04-2011, 13:51
netmark

Paweł Kania
07-04-2011, 14:04
kupowałem w az.pl, tanio ale ciut dziwna polityka i drooogie przedłuzenia.

potem migracja do dropped.pl - bardzo fanjne przedłuzenia i proste zasady.

hackermuz
07-04-2011, 14:30
https://www.1and1.pl

kZC_
07-04-2011, 14:57
może http://linuxpl.com ? mam tam hosting i domene, zero problemów :)

rafulec
07-04-2011, 15:16
(...) ja kupuje w ovh

ja również:) polecam ovh

przeniosłem sie z sisco.pl, którego nie polecam - drogo,
ponadto wsparcia ze strony działu technicznego

conra
07-04-2011, 18:16
Ovh jak zwykle, 50zł rocznie, rejestracja z 12zł o ile pamiętam. Najtaniej w polsce?

Marrab
07-04-2011, 18:43
Od lat korzystam z usług NetArt-u, czyli nazwa.pl. Może nie najtaniej, ale obsługa na najwyższym poziomie. Informacja, kontakt, faktury itp, wszystko błyskawicznie, sprawnie. Korzystałem z usług innych firm, bywa różnie, szczególnie z tymi mniejszymi, generalnie, nie ten poziom obsługi :)

Pozdrawiam.

boozy
07-04-2011, 19:06
od 4 lat w home.pl

admin
07-04-2011, 19:09
Płacisz w home.pl 60 złotych za odnowienie domeny? Mam u nich 37 domen. Płacę 89 złotych. No chyba że mówisz o kwocie netto.

Obi
07-04-2011, 19:10
netmark :-)

malita
07-04-2011, 20:08
tylko i wyłącznie ovh.pl przewaliłem home i az , transferowałem wszystkie do ovh (przy okazji transferu rok gratis) i nigdy nie spojrzałem do tylu ! Bardzo dobry jest support i co najlepsze pomogli mi jak stary provider chciał odemnie wydoić pieniądze za odnowienie domeny.

ropusz
07-04-2011, 21:33
Ja mam przez linuxpl.com.

fotouser
07-04-2011, 23:37
Ja korzystam z http://www.masternet.pl/
i na razie nie mam powodow do narzekania

Beson
24-05-2012, 15:30
Ja w tej chwili mam 6 domen .pl w home.pl i bule 109.80 zł a zaraz będę miał 5 i będę bulił 122,77 zł...
Zauważyłem, że OVH ma odnowienia za 49,99 zł.
Chyba się tam przeniosę ze wszystkimi bo to 2 razy taniej, nawet więcej.

Warto postawić na OVH?

rafulec
24-05-2012, 15:40
przeniosłem się tam (ovh) z sisco vel ogicom i jestem b.zadowolony
taniej i zero problemów.polecam

militarius
24-05-2012, 15:41
Ja również mam w ovh. Najtaniej :)

eristoff
24-05-2012, 22:25
ej ej, ale tanio nie jest najważniejszym warunkiem dla założyciela wątku a wszyscy piszą o taniości, a pomoc w home.pl 24h/dobe telefonicznie i nie tylko, bardzo polecam od 3 lat bez problemów

Beson
24-05-2012, 22:40
Autor założył wątek rok temu, domenę na pewno już kupił. :)
A ja specjalnie wpisałem się tutaj żeby nie zakładać kolejnego wątku.

Co do home.pl - jest to świetna firma i to nie podlega żadnej dyskusji.
Siedzę tam pewnie od 2007-2008 roku i zawsze mogłem liczyć na ich szybką pomoc.

W chwili obecnej sprzedaje jedną z moich domen, pozostanie mi wtedy 5 a to już będzie koszt 122,77 zł za każde odnowienie.
Średnio mi się uśmiecha tyle bulić... Znalazłem ofertę OVH za 49,99 zł i przy tych pozytywnych komentarzach jutro przenoszę wszystkie domeny.

Rocznie zaoszczędzę 360 zł. ;)

rychu_cmg
24-05-2012, 22:59
Mam jedną domenę w ovh i nie mam z nią problemów. Domena to nie serwer tu nie jest potrzebna pomoc 24/7

alanna
26-05-2012, 11:54
Domene polecam kupic na uti.pl, rejestracja kosztuje tam 14 zł, a przedluzenie 57

Rafał_Sz
29-05-2012, 11:25
A kogo polecicie dla domen .com i co.uk ?