manwojt
06-04-2011, 20:34
Witajcie,
siostra bierze ślub 15 października 2011 w Tczewie. Poszukujemy fotografa na ta okazje.
Niestety - musi być tanio. Wiem, ze to nie idzie w parze z jakością, ale nie ma dużych funduszy.
Chcą przeznaczyć 1000 za zdjecia z przygotowań, ślubu i wesela. Z jakaś sesja w plenerze do 1500zl, ale to absolutne max.
Także propozycja do osób:
-zaczynających przygodę z fotografia ślubną i budujących portfolio
-fotoamatorów, którzy nie traktują tego zarobkowo
-wszystkich innych, którzy są w stanie podjąć się tego zadania za takie pieniądze.
Nie wymagam cudów, ważne żeby zdjęcia były poprawne technicznie, nie odrzucały i pozostały fajna pamiątką, do której młodzi wrócą po latach. Ot solidna, rzemieślnicza robota.
Jakby ktoś dopiero budował portfolio/chciał je uzupełnić za 'flaszkę' + koszty dojazdu to z chęcią przyjmiemy jako drugiego fotografa.
siostra bierze ślub 15 października 2011 w Tczewie. Poszukujemy fotografa na ta okazje.
Niestety - musi być tanio. Wiem, ze to nie idzie w parze z jakością, ale nie ma dużych funduszy.
Chcą przeznaczyć 1000 za zdjecia z przygotowań, ślubu i wesela. Z jakaś sesja w plenerze do 1500zl, ale to absolutne max.
Także propozycja do osób:
-zaczynających przygodę z fotografia ślubną i budujących portfolio
-fotoamatorów, którzy nie traktują tego zarobkowo
-wszystkich innych, którzy są w stanie podjąć się tego zadania za takie pieniądze.
Nie wymagam cudów, ważne żeby zdjęcia były poprawne technicznie, nie odrzucały i pozostały fajna pamiątką, do której młodzi wrócą po latach. Ot solidna, rzemieślnicza robota.
Jakby ktoś dopiero budował portfolio/chciał je uzupełnić za 'flaszkę' + koszty dojazdu to z chęcią przyjmiemy jako drugiego fotografa.