PDA

Zobacz pełną wersję : Rozliczanie



k_sko
06-04-2011, 15:38
W zeszłym roku udało mi się sprzedać kilka zdjęć za € . Jak to rozliczyć w PIT ? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym ?

KS

credka
06-04-2011, 16:00
Mowa o sprzedaży zdjęć czy licencji do korzystania ze zdjęć?

k_sko
12-04-2011, 17:28
Raczej licencja.

KS