Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> Rozliczanie
PDA
Zobacz pełną wersję :
Rozliczanie
k_sko
06-04-2011, 15:38
W zeszłym roku udało mi się sprzedać kilka zdjęć za € . Jak to rozliczyć w PIT ? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym ?
KS
credka
06-04-2011, 16:00
Mowa o sprzedaży zdjęć czy licencji do korzystania ze zdjęć?
k_sko
12-04-2011, 17:28
Raczej licencja.
KS
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.