Kuba1985
06-04-2011, 11:23
Witam!
Z racji tego że mam serdecznie dość ledwo grających głośników w laptopie postanowiłem odkopać swoje stare głośniki creativa. Problem w tym że z racji małej ilości miejsca na biurku postanowiłem je podłączyć w konfiguracji 2 (2 przednie) + 1 po podłączeniu nie chce grać prawy głośnik. Jak to podłączyć żeby grały oba? I czy w ogóle jest to możliwe...
Z racji tego że mam serdecznie dość ledwo grających głośników w laptopie postanowiłem odkopać swoje stare głośniki creativa. Problem w tym że z racji małej ilości miejsca na biurku postanowiłem je podłączyć w konfiguracji 2 (2 przednie) + 1 po podłączeniu nie chce grać prawy głośnik. Jak to podłączyć żeby grały oba? I czy w ogóle jest to możliwe...