PDA

Zobacz pełną wersję : Creative Inspire t5900 jako 2.1



Kuba1985
06-04-2011, 11:23
Witam!
Z racji tego że mam serdecznie dość ledwo grających głośników w laptopie postanowiłem odkopać swoje stare głośniki creativa. Problem w tym że z racji małej ilości miejsca na biurku postanowiłem je podłączyć w konfiguracji 2 (2 przednie) + 1 po podłączeniu nie chce grać prawy głośnik. Jak to podłączyć żeby grały oba? I czy w ogóle jest to możliwe...

Kuba1985
06-04-2011, 11:42
problem rozwiazany :D

Rafał_Sz
06-04-2011, 11:56
Moc tego forum mnie poraża. Żadnej odpowiedzi na twój problem, a sprawa wyjaśniona w kilka minut. :mrgreen:

fotograf58
06-04-2011, 12:52
"Mocz" z forum z wszystkimi forumowiczami;) :lol: