PDA

Zobacz pełną wersję : Drukarnia offsetowa Łódź lub Warszawa?



JAP
05-04-2011, 08:05
Witam,

przepraszam jeżeli w złym miejscu.
Bardzo proszę o osoby korzystające z usług drukarni offsetowych w Łodzi lub Warszawie o polecenie dobrego punktu - zarówno pod względem jakości (przede wszystkim (:
jak i kontaktu.

Z góry dziękuję!

Seeth
05-04-2011, 12:24
Witam, a nie może być drukarnia offsetowa on-line?

galka
05-04-2011, 12:42
Witam, koniecznie tylko te 2 miasta??, Bo jeżeli nie, to zapraszam do Kielc:)

JAP
05-04-2011, 23:31
No niestety tak; klient będzie drukował billboard i jakieś ulotki, ma bardzo mało czasu, a chciałby podglądnąć jak mniej więcej to wyjdzie.


Witam, koniecznie tylko te 2 miasta??, Bo jeżeli nie, to zapraszam do Kielc:)

zaraz, nie jestem pewny czy o Kielcach też nie było mowy..
A gdzie konkretnie zapraszasz?

de Fresz
06-04-2011, 02:19
No niestety tak; klient będzie drukował billboard

Billboard to nie każda drukarnia Ci zrobi, wręcz specjalizują się w tym nieliczne. Szanse na to, że zrobisz to w jednym miejscu masz w okolicach zera.

jacoslavgth
06-04-2011, 09:33
ja polecam www.chroma.pl dobre ceny , świetna jakośc i dostawa gratis, mozna zamówic proofa, bardzo szybka realizacja

JAP
06-04-2011, 11:15
Dzięki, zaraz przekażę!

Seeth
06-04-2011, 14:48
ja polecam www.chroma.pl dobre ceny , świetna jakośc i dostawa gratis, mozna zamówic proofa, bardzo szybka realizacja

Pracowałem swego czasu w chromie, co do jakości to nie jest tak do końca prawda (zależy co, na jakim papierze i w jakim nakładzie się drukuje).
Ale ceny są bardzo dobre, jak ktoś ma firmę to można od 10% rabatu dostać na wszystkie produkty w sklepie on-line.
Proofa nie opłaca się zamawiać ;)

jacoslavgth
07-04-2011, 13:21
Pracowałem swego czasu w chromie, co do jakości to nie jest tak do końca prawda (zależy co, na jakim papierze i w jakim nakładzie się drukuje).
Ale ceny są bardzo dobre, jak ktoś ma firmę to można od 10% rabatu dostać na wszystkie produkty w sklepie on-line.
Proofa nie opłaca się zamawiać ;)

ja drukowałem wszytko na 250 albo 300 w połysku, chociaż otatnio ulotki na tym najcieńszym i wyszło naprawdę ok, swoją drogą przerobiłem juz kilka drukarni i oceniam zarówno jakośc druku, jak i obsługe i szybkośc dostarczenia przesyłki

Seeth
07-04-2011, 13:42
gorzej jest z małymi nakładami i małym formatem, 2 razy zdarzyło mi się na wizytówkach mieć inne kolory, ale z plakatami, katalogami i większymi nakładami było ok.

heniek44
21-06-2011, 10:21
ja polecam www.chroma.pl dobre ceny , świetna jakośc i dostawa gratis, mozna zamówic proofa, bardzo szybka realizacja

Jestem dokładnie takiego samego zdania jak Ty, w chroma.pl faktycznie wszystko jest tak jak mówisz. Bardzo łatwo można zrealizować zamówienie i dodatkowo śledzić na jakim jest etapie.

vega30
21-06-2011, 11:20
Jeżeli chodzi o ofset w Łodzi to polecam drukarnię OLTOM na ul.Ratajskiej. Pracuję z nimi od siedmiu lat i nie było żadnej wtopy:)

Jan1978
22-01-2012, 19:24
Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić druarnię Balgraf.
Drukowałem u nich parę razy - wszysko ok.

mancini99
06-12-2013, 20:50
Ja polecam każdemu drukarnie internetowe (http://drukon.pl/). Nie mówię że w każdym przypadku ale na ogół wyjdzie taniej niż w lokalnej drukarni.

gregorry
17-12-2014, 13:31
A ja mam swoją sprawdzoną drukarnię i zawsze tam drukuję offsetowo. Nazywa się Mdruk – wcześniej znana pod nazwą Miller Druk. Jakość bardzo dobra i ceny też dają radę. Teraz to już proofa nie zamawiam, bo znam ich kolory, ale jak ktoś gdzieś drukuje pierwszy raz, to jednak radziłbym zrobić.

basia333
26-03-2015, 10:28
Ja od dłuższego czasu korzystam z usług drukarni Puls http://www.pulsdruk.pl/ - polecam, bo jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy. Wszystko gotowe na czas, pilnują terminów, a dla mnie to bardzo ważne bo miałam złe doświadczenia w tej kwestii wcześniej z inną drukarnią :/