Zobacz pełną wersję : Po siedmiu latach OSiR wyrzucił psa
Włóczykij
03-04-2011, 21:21
Podobno jedną z miar człowieczeństwa jest ich stosunek do zwierząt.
Czy tak postępują ludzie wrażliwi, na poziomie?
Ręce opadają :(
http://www.epiotrkow.pl/artykul/Po-siedmiu-latach-OSiR-wyrzucil-psa,6916
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/841818,osir-postanowil-pozbyc-sie-psa-pilnujacego-stadionu,id,t.html?kategoria=660#47efce1e3efa4c82, 1,3,60
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001817572482&v=info
jacek.gold
03-04-2011, 21:32
real
ludzi wyrzucają to co się dziwić że i pies stał się zbędny
u nas w okolicy często wyrzucają z samochodów
jednego kundelka przygarnąłem na jesień - odwdzięcza się tym, jaki jest wspaniały
nie poradzi - ludzie potrafią być francowate
Kasandra
04-04-2011, 07:41
A co powiecie na oddaną 12 letnią jamniczkę na naszą weterynarię przez...siostry zakonne, bo stara jamniczka śmierdziała...
Ja nawet nie potrafiłam przekląć, tak mnie wmurowało!
A co powiecie na oddaną 12 letnią jamniczkę na naszą weterynarię przez...siostry zakonne, bo stara jamniczka śmierdziała...
Ja nawet nie potrafiłam przekląć, tak mnie wmurowało!
Że te panie nie lubią brzydkich zapachów? ;)
Że te panie nie lubią brzydkich zapachów? ;)
No tak, tyle lat bez chłopa... żadnych rzuconych na środek pokoju śmierdzących skarpetek, soczystych bąków, itp. To i pies zaczął śmierdzieć.
Co do traktowania zwierząt kościół się wzbrania przed wypowiadaniem - kilka razy prosiłem proboszczów lokalnych o kazanie na temat - bez odzewu. Ale skoro pies nie ma duszy to jest dla nich nic nie wart. Przykre.
Kasandra
04-04-2011, 13:26
http://www.dogomania.pl/threads/204599-Mishka-skatowany-poraniony-szczeniak-czy-uda-sie-jej-pom%C3%B3c-Walczy!
ile razy patrzę na zdjęcia tej małej to normalnie...
No ale chyba się Mishce udało.
No tak, tyle lat bez chłopa... żadnych rzuconych na środek pokoju śmierdzących skarpetek, soczystych bąków, itp. To i pies zaczął śmierdzieć.
Co do traktowania zwierząt kościół się wzbrania przed wypowiadaniem - kilka razy prosiłem proboszczów lokalnych o kazanie na temat - bez odzewu. Ale skoro pies nie ma duszy to jest dla nich nic nie wart. Przykre.
A widziałeś psa rzucającego na tacę?
:-(
A co powiecie na oddaną 12 letnią jamniczkę na naszą weterynarię przez...siostry zakonne, bo stara jamniczka śmierdziała...
Ja nawet nie potrafiłam przekląć, tak mnie wmurowało!
Na pewno to 12 letnia jamniczka śmierdziała?
:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.