PDA

Zobacz pełną wersję : Po siedmiu latach OSiR wyrzucił psa



Włóczykij
03-04-2011, 21:21
Podobno jedną z miar człowieczeństwa jest ich stosunek do zwierząt.
Czy tak postępują ludzie wrażliwi, na poziomie?

Ręce opadają :(

http://www.epiotrkow.pl/artykul/Po-siedmiu-latach-OSiR-wyrzucil-psa,6916

http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/841818,osir-postanowil-pozbyc-sie-psa-pilnujacego-stadionu,id,t.html?kategoria=660#47efce1e3efa4c82, 1,3,60

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001817572482&v=info

jacek.gold
03-04-2011, 21:32
real
ludzi wyrzucają to co się dziwić że i pies stał się zbędny

elanek
04-04-2011, 02:12
u nas w okolicy często wyrzucają z samochodów
jednego kundelka przygarnąłem na jesień - odwdzięcza się tym, jaki jest wspaniały
nie poradzi - ludzie potrafią być francowate

Kasandra
04-04-2011, 07:41
A co powiecie na oddaną 12 letnią jamniczkę na naszą weterynarię przez...siostry zakonne, bo stara jamniczka śmierdziała...
Ja nawet nie potrafiłam przekląć, tak mnie wmurowało!

Mikołaj
04-04-2011, 11:13
A co powiecie na oddaną 12 letnią jamniczkę na naszą weterynarię przez...siostry zakonne, bo stara jamniczka śmierdziała...
Ja nawet nie potrafiłam przekląć, tak mnie wmurowało!

Że te panie nie lubią brzydkich zapachów? ;)

elanek
04-04-2011, 13:21
Że te panie nie lubią brzydkich zapachów? ;)

No tak, tyle lat bez chłopa... żadnych rzuconych na środek pokoju śmierdzących skarpetek, soczystych bąków, itp. To i pies zaczął śmierdzieć.
Co do traktowania zwierząt kościół się wzbrania przed wypowiadaniem - kilka razy prosiłem proboszczów lokalnych o kazanie na temat - bez odzewu. Ale skoro pies nie ma duszy to jest dla nich nic nie wart. Przykre.

Kasandra
04-04-2011, 13:26
http://www.dogomania.pl/threads/204599-Mishka-skatowany-poraniony-szczeniak-czy-uda-sie-jej-pom%C3%B3c-Walczy!
ile razy patrzę na zdjęcia tej małej to normalnie...
No ale chyba się Mishce udało.

rb_zg
04-04-2011, 13:27
No tak, tyle lat bez chłopa... żadnych rzuconych na środek pokoju śmierdzących skarpetek, soczystych bąków, itp. To i pies zaczął śmierdzieć.
Co do traktowania zwierząt kościół się wzbrania przed wypowiadaniem - kilka razy prosiłem proboszczów lokalnych o kazanie na temat - bez odzewu. Ale skoro pies nie ma duszy to jest dla nich nic nie wart. Przykre.

A widziałeś psa rzucającego na tacę?

:-(

pil74
04-04-2011, 14:26
A co powiecie na oddaną 12 letnią jamniczkę na naszą weterynarię przez...siostry zakonne, bo stara jamniczka śmierdziała...
Ja nawet nie potrafiłam przekląć, tak mnie wmurowało!

Na pewno to 12 letnia jamniczka śmierdziała?
:)