woytec60
01-04-2011, 12:54
Chciałem Was poinformować, że skontaktował się ze mną pracownik Biura Prasowego Nikon Polska z propozycją wykonania ekspertyzy w serwisie. Są bardzo zainteresowani wyjaśnieniem i pomocą w sprawie problemu AF z jakim borykam się w swojej sztuce D7k...
Fatman, pisząc takiego posta zwróć uwagę, że dzisiaj jest pierwszy kwietnia.
Bo nawet pasuje...
A w ogóle, dlaczego zamknęliście wątek?
Czy on dotyczy tylko puszki Fatmana? A co z innymi tam opisującymi swoje problemy?
Fatman, pisząc takiego posta zwróć uwagę, że dzisiaj jest pierwszy kwietnia.
Bo nawet pasuje...
A w ogóle, dlaczego zamknęliście wątek?
Czy on dotyczy tylko puszki Fatmana? A co z innymi tam opisującymi swoje problemy?