PDA

Zobacz pełną wersję : Sorry! This thread is closed!



woytec60
01-04-2011, 12:54
Chciałem Was poinformować, że skontaktował się ze mną pracownik Biura Prasowego Nikon Polska z propozycją wykonania ekspertyzy w serwisie. Są bardzo zainteresowani wyjaśnieniem i pomocą w sprawie problemu AF z jakim borykam się w swojej sztuce D7k...

Fatman, pisząc takiego posta zwróć uwagę, że dzisiaj jest pierwszy kwietnia.
Bo nawet pasuje...

A w ogóle, dlaczego zamknęliście wątek?
Czy on dotyczy tylko puszki Fatmana? A co z innymi tam opisującymi swoje problemy?

darkmajin
01-04-2011, 12:55
myślę że ze względu na 1szy kwietnia , wątek sam w sobie jest zakręcony jak by po pierwszym ktoś to przeczytał to już by zgłupiał ;)

Michal_C
01-04-2011, 14:58
A Jacek się nabrał !!

Michał