PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak, Poniżej wymiarów lotniczych 55x40x20, na notebook 17,3



CyrJak
30-03-2011, 20:22
Cześć
Potrzebuje pomocy, niedługo będe tu i ówdzie latał po świecie z aparatem i notebookiem żeby mieć gdzie te zdjęcia zgrać. W plecak zabrać mam zamiar Canona 20D, Samyanga 8mm, 17-50 2.8 Tamrona, canona 70-200 f/4 i metza 50 af-1 plus Dell inspiron 1750( 17.3"). Żeby nie było za różowo musi tam też wejść myszka, syfy typu ładowarki czy 80-20 lumiquesta i inne stofeny. Wymiary poniżej 55x40x20 - Tak mówi przewoźnik, waga około 5kg więc sam plecak poiwnien tam maks kilogram mieć, może ciut więcej. Budżet też ograniczony, najlepiej w cena >=300zł.. Może ciut więcej jak uznam że plecak tego warty. Na razie znalazłem cuś o takie: http://www.torbylowepro.pl/plecaki/lowepro-compudaypack,397s

Pomożecie?
Z góry dzięki!

zakwas
31-03-2011, 18:13
To może być Panie problem, bo my tu na Nikonach robimy :)
Co do ceny " >=300 zł " to na pewno coś się znajdzie :D

lazik_s
31-03-2011, 18:47
Zobacz coś takiego: http://products.lowepro.com/product/CompuTrekker-Plus-AW,1925,16.htm
Sam posiadam i mieści się tam wszystko, włącznie z moim Inspironem 1720. Jest dość duży i pojemny.

CyrJak
31-03-2011, 21:37
To może być Panie problem, bo my tu na Nikonach robimy
Co do ceny " >=300 zł " to na pewno coś się znajdzie :D

Co to wymiarów sprzętu to załóżmy że toto pdobne jak d200/d300 + 70-300 VR + tamron 17-50 + samyang 8mm + METZ 50 af-1. Powinno zajmować tyle samo miejsca :-)


Zobacz coś takiego: http://products.lowepro.com/product/CompuTrekker-Plus-AW,1925,16.htm
Sam posiadam i mieści się tam wszystko, włącznie z moim Inspironem 1720. Jest dość duży i pojemny.
Jedna pozycja na allegro, używany za 319zł.. troche za drogo, ale dzięki!

CyrJak
01-04-2011, 07:30
Niestety edytować już nie moge, ale wydaje mi się że znalazłem coś adekwatnego.. choć troche za drogiego a dokładniej NANEU PRO Adventure K4L. :)