PDA

Zobacz pełną wersję : trochę od muzycznej strony :)



grzegorzant
30-03-2011, 14:52
czy ktoś się bawi w dźwięki z klawiatury sterującej ( w moim przypadku Y psr300 ) ?
mam problem z podłączeniem za pomocą interfejsu midi (E-MU Xmidi1x1)
ani winda (7/64) ani soft (reason 2) nie widzi klawiatury :(
Kontrolka na interfejsie świeci, dźwięku niet.
Może ktoś coś wie ?

Greg77
30-03-2011, 22:35
A sterowniki jakies?
Dzial oprogramowanie jak nic!