tito
29-03-2011, 19:57
pomożemy dziewczynom?
ja już głos oddałem :)
http://www.asseco.prokom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1077%3Agosuj-na-prokom-cheerleaders-wygraj-bilety-na-final-four&catid=11%3Aaktualnosci&Itemid=54&lang=pl
ładne są, trzeba im pomóc ;)
http://www.ofsajd.onet.pl/fotogalerie/piekne-polki-walcza-o-awans,4225374,9007810,galeria-duzy.html
ja już głos oddałem :)
http://www.asseco.prokom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1077%3Agosuj-na-prokom-cheerleaders-wygraj-bilety-na-final-four&catid=11%3Aaktualnosci&Itemid=54&lang=pl
ładne są, trzeba im pomóc ;)
http://www.ofsajd.onet.pl/fotogalerie/piekne-polki-walcza-o-awans,4225374,9007810,galeria-duzy.html