PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon



Vavamaka
29-03-2011, 10:09
Witam,
gdzie można szukać adapterów, które połączą nowe korpusy Canona ze starymi obiektywami Canona? Będę bardzo wdzięczny za jakiś link, bo to gadżet nie dla mnie, tylko dla koleżanki z 'czerwonego systemu' :)
pozdrawiam

akustyk
29-03-2011, 10:19
na allegro

Vavamaka
29-03-2011, 10:36
Przeszukiwałem allegro, ale nie jestem pewien który to, bo adapterów tam jest cala masa...

<| MICHAŁ |>
29-03-2011, 11:22
stare mocowane canona (manual) to FD
nowe mocowanie to EF

wiec szukasz na allegro wpisujac FD i dostajesz cos takiego (http://allegro.pl/listing.php/search?string=fd&category=8863&buy=0&distance=1&listing=0&listing_sel=1&listing_interval=4&postcode_enabled=0&state=0&order=pd&price_from=&price_to=&view=gtext)
w szczegolnosci interesuje Cie cos takiego (http://allegro.pl/adapter-canon-eos-ef-canon-fd-nieskonczonosc-i1520760494.html)
gdzie jak byk napisano:
Adapter umożliwia podłączenie doskonałych i często optycznie rewelacyjnych szkieł z mocowanie starych Canonów FD do współczesnych EOS, cyfrowych lustrzanek Canona

Vavamaka
29-03-2011, 11:30
Dzięki Mikie_001!

mishieck
31-03-2011, 15:19
Adapter umożliwia podłączenie doskonałych i często optycznie rewelacyjnych szkieł z mocowanie starych Canonów FD do współczesnych EOS, cyfrowych lustrzanek Canona

To adapter z soczewką więc na cuda nie licz.