PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś sfoci dla mnie w podczerwieni? :-) [help]



miksturka
28-03-2011, 23:22
Heloł!

Drodzy koledzy i koleżanki, sprawa wygląda tak, że na potrzeby badań do pracy dyplomowej z historii sztuki przydałoby się zrobić kilka dobrych fotografii pewnego średniowiecznego obrazu w podczerwieni. Kompletnie się na tym nie znam, bo mój umysł nie może się wygrzebać z amatorskiego glamouru i podczerwień jest mi totalnie obca, a z prośbą zwróciła się do mnie moja koleżanka z roku... i tutaj prośba, czy jest ktoś z okolic Krakowa kto byłby w stanie sfocić porządnie takie cudeńko? Oczywiście się odwdzięczymy :)

Nie wiedziałam gdzie wcisnąć ów zapytanie, więc w razie czego proszę o przeniesienie.
Pozdrowienia! Kasia

freefly
28-03-2011, 23:49
http://chaos.if.uj.edu.pl/~jaqb/edukacja/w07_08/wyklad8.pdf ;)

daromax
29-03-2011, 01:25
Jak się odwdzięczycie? ;>

b202
29-03-2011, 07:56
Jak się odwdzięczycie? ;>

nie na forum :-P na PW pytaj ;)