miksturka
28-03-2011, 23:22
Heloł!
Drodzy koledzy i koleżanki, sprawa wygląda tak, że na potrzeby badań do pracy dyplomowej z historii sztuki przydałoby się zrobić kilka dobrych fotografii pewnego średniowiecznego obrazu w podczerwieni. Kompletnie się na tym nie znam, bo mój umysł nie może się wygrzebać z amatorskiego glamouru i podczerwień jest mi totalnie obca, a z prośbą zwróciła się do mnie moja koleżanka z roku... i tutaj prośba, czy jest ktoś z okolic Krakowa kto byłby w stanie sfocić porządnie takie cudeńko? Oczywiście się odwdzięczymy :)
Nie wiedziałam gdzie wcisnąć ów zapytanie, więc w razie czego proszę o przeniesienie.
Pozdrowienia! Kasia
Drodzy koledzy i koleżanki, sprawa wygląda tak, że na potrzeby badań do pracy dyplomowej z historii sztuki przydałoby się zrobić kilka dobrych fotografii pewnego średniowiecznego obrazu w podczerwieni. Kompletnie się na tym nie znam, bo mój umysł nie może się wygrzebać z amatorskiego glamouru i podczerwień jest mi totalnie obca, a z prośbą zwróciła się do mnie moja koleżanka z roku... i tutaj prośba, czy jest ktoś z okolic Krakowa kto byłby w stanie sfocić porządnie takie cudeńko? Oczywiście się odwdzięczymy :)
Nie wiedziałam gdzie wcisnąć ów zapytanie, więc w razie czego proszę o przeniesienie.
Pozdrowienia! Kasia