inmar
27-03-2011, 14:53
Nie wiem jak to się nazywa,wydaje mi się,że adapter,ale chodzi o część statywu która jest przykręcana do aparatu a potem mocuje się całość do statywu.Dostałem kiedyś statyw z USA,ale zgubiła się ta część i stelaż był bezużyteczny.Zakupiłem inny i okazało się,że adapter pasuje też do starego a kiedyś pytając w sklepie jakimś gość powiedział,że każdy statyw ma inny adapter.Chciałbym teraz zakupić by mieć komplet,ale nie wiem gdzie.Mogę prosić o prawidłową nazwę i miejsca zakupu ? Nowy statyw ma nazwę Hama Star61.