PDA

Zobacz pełną wersję : Część statywu



inmar
27-03-2011, 14:53
Nie wiem jak to się nazywa,wydaje mi się,że adapter,ale chodzi o część statywu która jest przykręcana do aparatu a potem mocuje się całość do statywu.Dostałem kiedyś statyw z USA,ale zgubiła się ta część i stelaż był bezużyteczny.Zakupiłem inny i okazało się,że adapter pasuje też do starego a kiedyś pytając w sklepie jakimś gość powiedział,że każdy statyw ma inny adapter.Chciałbym teraz zakupić by mieć komplet,ale nie wiem gdzie.Mogę prosić o prawidłową nazwę i miejsca zakupu ? Nowy statyw ma nazwę Hama Star61.

Endriu129
27-03-2011, 18:20
Pewnie chodzi Ci o tzw. szybkozłączkę. Spróbuj na allegro, konkretnie do tego modelu bo są różne rozmiary i sposoby mocowania. Najlepiej jak byś miał możliwość podpięcie i sprawdzenia przed zakupem.

markB
27-03-2011, 21:24
Szybkozłączka do Hamy ma nr kat. 4154.

inmar
28-03-2011, 16:46
Odpowiednia nazwa i już coś widać na allegro,dziękuję za pomoc.