saw
27-03-2011, 00:42
Witam - problem jak w temacie.
Nie bawiłem się wcześniej w filmowanie lustrzanką, ale ostatnio na hali kartingowej (ciemnawo - temp. ok. 5-10st C.) postanowiłem sprawdzić jak się ten tryb sprawuje. Nie wiem dlaczego, ale po ok. 1 minucie pojawia się komunikat "kończenie nagrywania - proszę czekać" przez ok. 10 sekund, po czym rzeczywiście kończy nagrywać. Nie mam pojęcia co ma na to wpływ. Mikrofon był włączony, jakość najwyższa.
Wiem, że czas filmowania może ulec skróceniu ze względu na rozmiar filmu (2GB) - odpada, bo żaden z filmików tego rozmiaru nie przekraczał. Pozostaje problem szybkości zapisu na karcie SDHC - czy tutaj może leżeć przyczyna? Jest jakaś szybsza alternatywa?
Będę wdzięczny za pomoc w rozwikłaniu problemu :-)
Nie bawiłem się wcześniej w filmowanie lustrzanką, ale ostatnio na hali kartingowej (ciemnawo - temp. ok. 5-10st C.) postanowiłem sprawdzić jak się ten tryb sprawuje. Nie wiem dlaczego, ale po ok. 1 minucie pojawia się komunikat "kończenie nagrywania - proszę czekać" przez ok. 10 sekund, po czym rzeczywiście kończy nagrywać. Nie mam pojęcia co ma na to wpływ. Mikrofon był włączony, jakość najwyższa.
Wiem, że czas filmowania może ulec skróceniu ze względu na rozmiar filmu (2GB) - odpada, bo żaden z filmików tego rozmiaru nie przekraczał. Pozostaje problem szybkości zapisu na karcie SDHC - czy tutaj może leżeć przyczyna? Jest jakaś szybsza alternatywa?
Będę wdzięczny za pomoc w rozwikłaniu problemu :-)