PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z databankiem ?



Ponury_Kosiarz
19-05-2005, 23:20
Witam,

właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem DigiMate'a II Plus. Czy op podłączeniu przez USB też Wam się tworzy kilka dysków w systemie, z których tylko jedej jest do użycia ? Poza tym zauważyłem, że po podłączeniu przez USB 2.0 fotobank nie bardzo chce gadać z komputerem - to znaczy niby jest, ale go nie widać... miał ktoś może coś podobnego ?

Pozdrawiam !

M@rko
19-05-2005, 23:49
Wedlug mnie nowych dysków jest tyle, ile rodzajów kart możesz skopiować na swój foto bank ale mogę się mylić.

tekus
20-05-2005, 00:02
Dodatkowy dysk to poprostu slot na karte pamieci. W sumie powinienes miec 4 dodatkowe dyski.
Tez mialem problem "jest ale go nie widac", podlaczylem pod inny port usb 2.0 i dziala piknie. Z moich obserwacji: nie dziala z portami na przodzie komputera. Nie wiem czemu ale tak sie dzieje.

Ponury_Kosiarz
20-05-2005, 09:36
Tekus, dokładnie tak ! Nie działa z przodu komputera, a z tyłu działa bez zarzutu. Jaka to technika, rozpoznaje przód i tył komputera :-D
A co do dodatkowych dysków, to przyznaję się, że nie wpadłem na to...

Dzięki !

xaban
20-05-2005, 09:39
U mnie z przodu działa bez problemu.
Może dlatego, że sam instalowałem przedni panel z gniazdami...

sjm
20-05-2005, 22:36
Na nowszych płytach głównych komputerówsą porty USB 1.0 i 2.0 często z przodu sa podłączane 1.0 i one właśnie stwarzają problemy z urządzeniam na USB 2.0