PDA

Zobacz pełną wersję : wąs, kolczyk, w bułce banany, o rany o rany



stock
26-03-2011, 12:10
Dziś Adaś skacze po raz ostatni. Kto ma wąsy niech wkleja foty. Kto jest w Zakopcu też niech wkleja. Kto kibicuje niech pisze. Kto nie kibicuje niech też pisze. Tak mnie coś natchnęło. mimo iz kibicem skoków zagorzałym nie jestem to mimo tego serducho się cieszy że mamy takiego zdolniachę dekarza w naszym pięknym kraju HEEEJ :)
Zaczynam.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/03/10ztphe-1.jpg
źródło (http://i56.tinypic.com/10ztphe.jpg)

Jedyne dwa wąsate stworzenia w moim domu. Moja Ewka wąsów zapuścić nie chciała :)

rafulec
26-03-2011, 12:12
niech leci jak najdalej :)

p.s. na wąsato się nie noszę

stock
26-03-2011, 12:15
ja też nie - ale dziś szczególny dzień. Zaraz mam jechać na zakupy i Ewka wstydzi się ze mną wyjść z domu :)

Sapphiron
26-03-2011, 12:20
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img855.imageshack.us/img855/8632/dsf6512.jpg)

Na wąsato i brodato :) Jednym słowem na bogato :P

frostic
26-03-2011, 12:36
W taki dzień, nawet tak bezwąsatemu człekowi jak ja coś się sypnie pod wielkim kicholem!
U mnie to raczej zarost nad oczami kwitnie w najlepsze.
Breżniewy, czyli ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img135.imageshack.us/i/dsc4144640x480.jpg/)

!AGresT
26-03-2011, 13:15
ja też nie - ale dziś szczególny dzień. Zaraz mam jechać na zakupy i Ewka wstydzi się ze mną wyjść z domu :)

U mnie żony dzisiaj nie ma w domu - sam się nieco wstydzę wyjść na zewnątrz ;)
Wąs jest, kolczyk też. Pozostaje zakupić bułkę i banana :)
Swoją drogą, uważam, że odchodząc w takim momencie pokazał swoją klasę. Nie jestem kibicem skoków (nudne to straszliwie), ale szacunek dla Małysza mam, zapracował sobie na to sumiennie.

gregory_21
26-03-2011, 14:51
Ja zdjęcia nie zapodam, bo zarost mam - jak to określił mój kuzyn - "jakby ktoś zapałki w g**no powtykał" ;)

Nie pozostaje mi zatem nic innego jak wpisać się tutaj z pozycji kibica, który chce podziękować Adamowi M. za wiele pięknych chwil spędzonych przed TV, całą masę emocji jakich przez te wszystkie lata dostarczał i za to, że mu sodówka do głowy nie uderzyła i do samego końca pozostał sobą ;)

!AGresT
26-03-2011, 14:53
(...)zarost mam - jak to określił mój kuzyn - "jakby ktoś zapałki w g**no powtykał" ;)

To zupełnie jak Małysz :)

gregory_21
26-03-2011, 15:08
To zupełnie jak Małysz :)

To może tak:

jeżeli miałbym określić w złotówkach różnicę między moją ilością zapałek w g**wnie a ilością Adama to w ciemno stawiam na jakieś 3zł na swoją niekorzyść ;)

sokrates
26-03-2011, 15:26
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img855.imageshack.us/img855/8632/dsf6512.jpg)

Na wąsato i brodato :) Jednym słowem na bogato :P

Orzesz ty "brzydalu" ;-)

P.S. żart taki, więc PEACE! ;-)

mooha
26-03-2011, 15:31
moje wariactwo na temat wąsa :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://mooha.nazwa.pl/zdjecia/wasik.jpg)

ASAHI
26-03-2011, 17:01
Ja tam wąsa raczej nie noszę, a kibicem i owszem jestem, dlatego z przyjemnością się wpiszę w ten wątek, DZIĘKI ADAM!!!

stock
26-03-2011, 17:33
nooo - zaczyna się :) Czas otworzyć piwo - zamiast bułki z bananem...psssst

U-CUT
26-03-2011, 17:38
Adam jest wielki !!!!!

Wasa nie zapuszcze,wystarczy mi nazwisko ;)

Robert_P
26-03-2011, 19:07
Wątek widzę zrobił się podziękowaniem dla Adama więc też tutaj dziękuję Ci Adamie za wszystko co przeżywałem przez te lata oglądając relacje w TV !

stock
26-03-2011, 19:22
no i się skończyło. Mam nadzieję ze skoczy. Rodzicę ogladaja to na trybunach w Zakopanem - pewnie dadzą znać :)

amirez
26-03-2011, 20:27
Adam, Adam, Adam....
Mam nadzieję, że za 4 lata też wszyscy będą pamiętali, kto to ten Adam!

stock
26-03-2011, 20:47
będą będą :) Ja sam pamiętam jak gdzieś w okolicach 200-2001 roku po sylwestrze w górach, na kacy, przy rosole w knajpie oglądaliśmy skoki. Wtedy walczył z Hannavaldem. I w knajpie mielismy cennik żarcia taki jak strój Hannavalda - oczojebliwie pomarańczowy. I non stop się wydzieraliśmy - "patrz, cennik skacze... hamuuuj, hamuuuj" :) :)

!AGresT
27-03-2011, 00:01
Wąsy zgolone :)
Teraz czekamy, co Małysz wymyśli - może MMA?

costi
27-03-2011, 00:13
Podobno w Rajdzie Dakar chce się spróbować ;)

Greg77
27-03-2011, 01:37
Adam, Adam, Adam....
Mam nadzieję, że za 4 lata też wszyscy będą pamiętali, kto to ten Adam!

Ja bede!
Zawsze przyjemnie bylo zobaczyc Malysza jak skacze a jeszcze przyjemniej jak wygrywal.....szacunek....
Wasow nie mam a z kolczykow juz dawno zrezygnowalem....to sie nie pokaze:D

koral
27-03-2011, 02:01
Oj! A ja tam byłam! Atmosfera niesamowita! Mnóstwo emocji! Publiczność, jak zawsze, najlepsza na świecie! I ten śnieg...

Seeker
27-03-2011, 02:06
Solidny kawał historii polskiego sportu. Z mojej strony szacunek po grób.
Od dawna uwazalem, ze Adam juz nic nie musi (nie, zebym mial cos przeciw. po prostu on juz swego dziela dokonal).
Alez to szybko zlecialo...

Poza wszystkim wielki medal za skromnosc.

Amadeusz
27-03-2011, 10:14
No i w końcu skończyło się leczenie kompleksów i karmienie darmozjadów.

Robert_P
27-03-2011, 10:34
No i w końcu skończyło się leczenie kompleksów i karmienie darmozjadów.

Cholera możesz jaśniej bo nie kumam Twojej wypowiedzi ...

Amadeusz
27-03-2011, 10:46
Cholera możesz jaśniej bo nie kumam Twojej wypowiedzi ...

Przed sekundą w tv się wypowiadał znany dziennikarz jak to Polacy już nie muszą się czuć "polaczkami" za granicą... a pierwszym pod ręką darmozjadem to jest "eagle" M. Tych przykładów można mnożyć - w zależności od kwoty.

ekonet
28-03-2011, 11:20
Przed sekundą w tv się wypowiadał znany dziennikarz jak to Polacy już nie muszą się czuć "polaczkami" za granicą... a pierwszym pod ręką darmozjadem to jest "eagle" M. Tych przykładów można mnożyć - w zależności od kwoty.
Nadal nie rozumiem. Możesz rozwinąć myśl?

hubik
28-03-2011, 11:45
Nigdy nie czułem potrzeby leczenia kompleksów (choć też jestem wzrostu siedzącego psa), z faktu, iż jakiś sportowiec zaczął zajmować czołowe miejsca w dość mało powszechnej (jeśli chodzi o możliwości uprawiania przez przeciętnego członka społeczności) dyscyplinie.

A owemu dziennikarzowi pozostaje jedynie współczuć...

Robert_P
28-03-2011, 11:51
Nadal nie rozumiem. Możesz rozwinąć myśl?

Cholera ja też ...

Sapphiron
28-03-2011, 12:36
Cholera ja też ...

to jest nas trzech...

gregory_21
28-03-2011, 12:39
to jest nas trzech...

Czterech, bo ja również ale siedziałem cicho, bo myślałem, że tylko ja nie kumam ;)

stock
28-03-2011, 13:04
podejrzewam, ze jest nas więcej, tylko każdy siedział cicho by nie wyjść na tępaka :)

Boryszuk
28-03-2011, 13:40
podejrzewam, ze jest nas więcej, tylko każdy siedział cicho by nie wyjść na tępaka :)

wpisujmy miasta ;)

frostic
28-03-2011, 13:40
oficjalnie piąty!
za czym stoimy?? ;)

costi
28-03-2011, 13:42
Za oświeceniem ;) Szósty!

frostic
28-03-2011, 13:53
Za oświeceniem ;) Szósty!

eee....
to już było kilka wieków temu
towar lekko zwietrzały pewnie będzie...
wypisuje się
;)

Włóczykij
28-03-2011, 14:39
I Ja! Ja też! Siedem.

gregory_21
28-03-2011, 14:44
Eeeee... weźcie przestańcie, bo moderatorzy zamkną wątek pod zarzutem zawoalowanego liczenia do miliona :mrgreen:

Amadeusz
28-03-2011, 16:21
Ale tu naprawdę nie ma czego rozumieć, wystarczy poczekać na sukcesy naszych zawodników w przyszłym sezonie... jeśli oczywiście Małysz zacznie znowu skakać ;)

Małysz, oprócz tego całego splendoru, jego geniuszu w skokach itp. to tzw. dojna krowa - i tu jest cała masa darmozjadów a przytoczony "eagle" M. - to chyba wiadomo o kogo chodzi - tylko pokazuje po co jest ta cała armia znajomych królika.
Chyba za dużo się skupiamy na dwóch, trzech wybitnych osobach w tym kraju nie robiąc nic dla ogółu.

A co do "polskiego morale" to rozumiem, że już wyjaśnione. Pamiętacie jak było super jak Małysz bił Hannavalda czy Schmitta? :)

No nic czekamy na otwarcie sezonu 2011/12

gregory_21
28-03-2011, 16:52
Ale jak:


jeśli oczywiście Małysz zacznie znowu skakać ;)

skoro oficjalnie zakończył karierę?
I jeszcze jedna dla mnie niezbyt oczywista kwestia to ten tajemniczy "eagle" M. - no za cholerę nie wiem o kogo chodzi, bo jak lubiłem pooglądać skoki tak kompletnie nie interesowała mnie cała ta "brudna" otoczka, obecna wszem i wobec w każdej dziedzinie sportu.

rainer
28-03-2011, 17:05
"eagle" M.- Może chodzi o Roberta Mateję? :D