Zobacz pełną wersję : Zdjęcie tygodnia National Geographic
Muszę się pochwalić. zdjęcie nr 2 z postu http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=171381
zostało zdjęciem tygodnia redakcji NG
http://www.national-geographic.pl/foto/
Przyznam że jest mi miło.
Nic, tylko pogratulować. Zdjęcie zasłużyło na wyróżnienie.
Gratulacje! Przyjemne wyróżnienie.
Yeaaa... Zdjęcia ma moc, trudno się dziwić, że kadr ktoś docenił:) Gratuluje
lukpiecz
26-03-2011, 12:13
fota jak dla mnie bombowa!
wasilewk
26-03-2011, 12:15
Dobrze, że się nie znam...
Gratuluję !
No fota zasługuje na wyróżnienie - gratulacje
gregory_21
26-03-2011, 12:37
Gratki, gratki ;)
Sapphiron
26-03-2011, 13:00
Gratulacje! W pełni zasłużone :) Oby więcej naszych forumowych kolegów w tak zaszczytnym magazynie :)
zielony1996
26-03-2011, 17:08
Gratulacje! :)
Amadeusz
27-03-2011, 11:18
Brawo!
Gratki, zasluzyles sobie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.