PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie tygodnia National Geographic



Zen
26-03-2011, 00:19
Muszę się pochwalić. zdjęcie nr 2 z postu http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=171381
zostało zdjęciem tygodnia redakcji NG
http://www.national-geographic.pl/foto/
Przyznam że jest mi miło.

Majek
26-03-2011, 00:58
Nic, tylko pogratulować. Zdjęcie zasłużyło na wyróżnienie.

Cosnek
26-03-2011, 01:19
Gratulacje! Przyjemne wyróżnienie.

TMB
26-03-2011, 09:30
Yeaaa... Zdjęcia ma moc, trudno się dziwić, że kadr ktoś docenił:) Gratuluje

ASAHI
26-03-2011, 09:42
Super!
Gratulacje!

lukpiecz
26-03-2011, 12:13
fota jak dla mnie bombowa!

wasilewk
26-03-2011, 12:15
Dobrze, że się nie znam...

Gratuluję !

fafniak
26-03-2011, 12:29
No fota zasługuje na wyróżnienie - gratulacje

gregory_21
26-03-2011, 12:37
Gratki, gratki ;)

Sapphiron
26-03-2011, 13:00
Gratulacje! W pełni zasłużone :) Oby więcej naszych forumowych kolegów w tak zaszczytnym magazynie :)

zielony1996
26-03-2011, 17:08
Gratulacje! :)

Amadeusz
27-03-2011, 11:18
Brawo!

prz3mo
27-03-2011, 13:19
Gratulacje ! ! ! :)

Seeker
27-03-2011, 14:10
Gratki, zasluzyles sobie.