PDA

Zobacz pełną wersję : Panasonic GF2



ropusz
22-03-2011, 10:19
Ma ktoś ten aparat i może pochwalić się odczuciami z użytkowania?

Rycerz
01-04-2011, 16:41
chyba nikt jeszcze nie ma...

ropusz
27-04-2011, 16:43
Ciekawe dlaczego prawie żaden ze sklepów internetowych go nie sprzedaje? Czyżby były z nim jakieś problemy czy cena jest zaporowa?

Rycerz
27-04-2011, 20:52
problemy z dostępnością i ceną pewnie też ;-)

ropusz
27-04-2011, 21:06
Trochę dziwna sprawa z tą ceną bo Olympusy PEN E-PL2 są droższe ale jednak więcej sklepów internetowych ma je w swojej ofercie.