Zobacz pełną wersję : The Bang Bang Club-Bez skojarzeń proszę;)
Właśnie ukazał się trajler na iTunes. Zapowiada się na kawałek dobrego kina.
iTunes Trailers (http://trailers.apple.com/trailers/independent/thebangbangclub/)
krolewicz
22-03-2011, 00:28
jakoś jestem sceptycznie nastawiony do fabularyzowanych historyjek prosto z hollywoodu
napewno się wybiorę, takich fabularyzowanych historyjek o fotografach jest mało a jestem pewien że lepsze to niż polska romantyczna komedyjka dla idiotów :)
Wierzę, że będzie to fabularna perełka, nie tylko dla miłośników fotografii. Polecam również prawdziwą historię tego "klubu" ciekawie przedstawioną w "Dużym Formacie" oraz tu: http://miejscefotografii.blogspot.com/2011/02/jagielski-dla-duzego-formatu-strzel.html
PS. Jest już polski dystrybutor.
Wiadomo kiedy ten film ma trafić do kin? Dwa miesiące temu już trailery widziałem i do tej pory o nim cicho...
TristisAnima
22-03-2011, 18:04
Światowa, ponoć 1 kwietnia.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.