PDA

Zobacz pełną wersję : The Bang Bang Club-Bez skojarzeń proszę;)



Naish
22-03-2011, 00:19
Właśnie ukazał się trajler na iTunes. Zapowiada się na kawałek dobrego kina.
iTunes Trailers (http://trailers.apple.com/trailers/independent/thebangbangclub/)

krolewicz
22-03-2011, 00:28
jakoś jestem sceptycznie nastawiony do fabularyzowanych historyjek prosto z hollywoodu

malibu
22-03-2011, 07:31
napewno się wybiorę, takich fabularyzowanych historyjek o fotografach jest mało a jestem pewien że lepsze to niż polska romantyczna komedyjka dla idiotów :)

burton
22-03-2011, 10:19
Wierzę, że będzie to fabularna perełka, nie tylko dla miłośników fotografii. Polecam również prawdziwą historię tego "klubu" ciekawie przedstawioną w "Dużym Formacie" oraz tu: http://miejscefotografii.blogspot.com/2011/02/jagielski-dla-duzego-formatu-strzel.html

PS. Jest już polski dystrybutor.

Maro A.
22-03-2011, 17:45
Wiadomo kiedy ten film ma trafić do kin? Dwa miesiące temu już trailery widziałem i do tej pory o nim cicho...

TristisAnima
22-03-2011, 18:04
Światowa, ponoć 1 kwietnia.