PDA

Zobacz pełną wersję : Statywy SIRUI - nowosc na polskim rynku.



login_87
21-03-2011, 22:23
"Statywy, monopody i głowice Sirui - nowość na polskim rynku
Firma Delta poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek statywów, monopodów oraz głowic marki Sirui. Jednocześnie wystartowała polska strona internetowa tej firmy. Wszystkie akcesoria zostały objęte 6-letnią gwarancją." ( fotopolis (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=12462) )
Strona producenta - Sirui (http://www.sirui.pl/)

Moze znajdzie sie ktos kto zakupi sprzet tej firmy i podzieli sie wrazeniami??

de Fresz
21-03-2011, 22:29
Na zahramanicznych forach są raczej chwalone, ponoć półka Benro, ale z lepszą gwarancją. Fajnie, będzie większy wybór w przystępnej kasie.

adolfik9501
21-03-2011, 23:12
Skoro o zagramanicznych forach mowa:

http://www.shutterasia.com/forum/showthread.php?t=26589

http://www.clubsnap.com/forums/threads/638442-Reivew-Tripod-Sirui-R1204-G20

http://www.clubsnap.com/forums/threads/590789-Quick-review-of-Sirui-N-1204-carbon-fibre-travel-tripod

adolfik9501
21-03-2011, 23:54
Coś w naszym języku:

sirui t-1205x - pierwsze wrażenia (http://www.swiatobrazu.pl/sirui-t-1205x-pierwsze-wrazenia-22630.html)

Bjania
22-03-2011, 02:34
Powoli myślę o nowym statywie i rozważam albo Triopo albo Sirui właśnie. Jak będę coś wiedział coś więcej na ich temat, to nie omieszkam czegoś tu naskrobać ;)

moonrage
22-03-2011, 08:57
ponownie coś po naszemu Sirui M-3204 (http://gfoto.pl/Video/151.aspx)

oraz Triopo GT-3228X8C (http://gfoto.pl/Video/146.aspx)
a także głowica Triopo DG-3 (http://gfoto.pl/Video/148.aspx)