PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia mojego nowego Nikona D700 !!!



paparazzi89
20-03-2011, 15:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/154815/DSC_1241.JPG)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/154815/DSC_1242.JPG)


Ale mam kochaną kobietę !! Mój urodzinowy tort :D

z wrażenia nie umiem zrobić ładnego zdjęcia!!

rdcom
20-03-2011, 15:25
super

ed1970
20-03-2011, 15:26
Czadowe

Mariusz888
20-03-2011, 15:27
Ej no czaaaaaad :mrgreen: superowy :)

krzysiekn
20-03-2011, 15:34
smacznego,tylko nie zjedz wyświetlacza.;-).super

Pantani
20-03-2011, 15:55
ej ale te szkło to chyba 24-70 :) super

paparazzi89
20-03-2011, 15:56
no dokładnie 24-70 :)

National
20-03-2011, 16:06
Słodziutki aparacik, aż chce się spróbować mniam, mniam...
Pomysł super! :)
Pozdrawiam

paparazzi89
20-03-2011, 16:23
powiem tyle że bardzo smaczny :D
no i już nie jest 24-70 tylko jakieś 24-40 :D

sprocket
20-03-2011, 17:08
Ale sie usmialem :) pokazujcie to swoim kobietom gdy kolejny raz slyszycie stanowcza odmowe na zakupy czegos nowego ;)

Zalew
20-03-2011, 19:19
mistrzostwo :-)

marekm
20-03-2011, 19:48
Podaj przepis. Może sobie 70-200/2.8 zrobię. :-D

irek6311
20-03-2011, 19:51
Extra tort :D

marcogk
20-03-2011, 19:51
Gratulacje dla Twojej kobiety za pomysł :D

paparazzi89
20-03-2011, 19:53
Przepis: dużo miłości od ukochanej i ciężka noc pracy :)

jeszcze nie żona, ale na pewno będzie!!!!!!!! :)

ale wszyscy edytujecie posty :D (oryginalnie napisał że gratulacje dla żony- oj chciało by się już :P)

fotouśmieszek
20-03-2011, 19:54
Nikon powinien zatrudnić Cie przy taśmie:mrgreen:

paparazzi89
20-03-2011, 19:55
ukochana jest wniebowzięta waszymi komentarzami!

ps. to pierwszy tort trójwymiarowy jaki piekła :D

marcogk
20-03-2011, 20:11
Przepis: dużo miłości od ukochanej i ciężka noc pracy :)

jeszcze nie żona, ale napewno będzie!!!!!!!! :)

ale wszyscy edytujecie posty :D (oryginalnie napisał że gratulacje dla żony- oj chciało by się już :P)

Żona czy Twoja kobieta nie ma znaczenia widać że włożyła w tego torta dużo pracy co pokazuje jak Cię kocha :)

p.s. Są szanse że na moje urodziny zrobi podobny tort ;) oczywiście zapłacę ;)

dzejms
20-03-2011, 20:13
Brawo!!!!

Koliber44
20-03-2011, 20:37
Żona czy Twoja kobieta nie ma znaczenia widać że włożyła w tego torta dużo pracy co pokazuje jak Cię kocha :)

p.s. Są szanse że na moje urodziny zrobi podobny tort ;) oczywiście zapłacę ;)

OJ oj to chyba by kolege drogo kosztowalo

Ale torcik to mistrzostwo swiata ...............ciekawe jak smakowal ;p

paparazzi89
20-03-2011, 20:38
a kiedy masz urodziny?:)

Rafał63
20-03-2011, 20:45
G E N I A L N E ! ! ! :)
Spodziawałem sie jakiegoś onanizatora sprzętowego, a tutaj fantastyczna niespodzianka!

deep
20-03-2011, 20:51
Przyznaj się że do zrobienia tortu posłużyła się oryginałem i teraz masz słodki tort i aparat :)

paparazzi89
20-03-2011, 20:56
oryginałem :P ale nic mi o tym nie mówiła i miałem dziś mega niespodziankę :D
Zostało już tylko samo body :D

deep
20-03-2011, 21:00
Eee chodziło mi raczej o to że D700 było wypełniaczem tortu :) Dzięki temu taka ładna forma wyszła. To by była prawdziwa niespodzianka :)

paparazzi89
20-03-2011, 21:02
hehe wiesz moja pierwszą myślą było to że tak właśnie zrobiła :D

amirez
20-03-2011, 21:13
Gdata pokazuje, że zdjęcie zawiera również wirusy!
Sprawdź.

paparazzi89
20-03-2011, 21:15
niemożliwe, kartę wkładam tylko do aparatu i do Maca...

amirez
20-03-2011, 22:14
niemożliwe, kartę wkładam tylko do aparatu i do Maca...



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.inea_0022c.user.icpnet.pl/nikon/wirus.jpg)

paparazzi89
20-03-2011, 22:16
zmień antywirusa :P albo usuń :D życie będzie łatwiejsze :P

Boryszuk
20-03-2011, 22:31
Gdata pokazuje, że zdjęcie zawiera również wirusy!
Sprawdź.

Może w torcie był cyjanek? ;)

ekonet
20-03-2011, 22:34
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/154815/DSC_1242.JPG)

Wirus to ten po prawej. ;)

Pantani
20-03-2011, 23:54
Podaj przepis. Może sobie 70-200/2.8 zrobię. :-D

...nie pokazuję swojej, bo się okaże, że to najłatwiejszy sposób na ofiarowanie mi Nikkora 600mm :)

Seeker
21-03-2011, 03:08
Świeczki wyzwalane błyskiem czy radiowo? ;)

ASAHI
21-03-2011, 08:48
Ale fajny pomysł :-)

Gratulacje i oczywiście spóźnione Wszystkiego najlepszego :-)

Spinner
21-03-2011, 09:25
Mniamnuśny!!;-)

Kundzior
22-03-2011, 18:02
HAHA idę po snikersa....

photoaction
23-03-2011, 15:05
hehehe troche zmemłany ale świetny tort :) gratuluje pomysłowości :)