Zobacz pełną wersję : Zdjęcia mojego nowego Nikona D700 !!!
paparazzi89
20-03-2011, 15:17
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/154815/DSC_1241.JPG)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/154815/DSC_1242.JPG)
Ale mam kochaną kobietę !! Mój urodzinowy tort :D
z wrażenia nie umiem zrobić ładnego zdjęcia!!
Mariusz888
20-03-2011, 15:27
Ej no czaaaaaad :mrgreen: superowy :)
krzysiekn
20-03-2011, 15:34
smacznego,tylko nie zjedz wyświetlacza.;-).super
ej ale te szkło to chyba 24-70 :) super
paparazzi89
20-03-2011, 15:56
no dokładnie 24-70 :)
National
20-03-2011, 16:06
Słodziutki aparacik, aż chce się spróbować mniam, mniam...
Pomysł super! :)
Pozdrawiam
paparazzi89
20-03-2011, 16:23
powiem tyle że bardzo smaczny :D
no i już nie jest 24-70 tylko jakieś 24-40 :D
sprocket
20-03-2011, 17:08
Ale sie usmialem :) pokazujcie to swoim kobietom gdy kolejny raz slyszycie stanowcza odmowe na zakupy czegos nowego ;)
Podaj przepis. Może sobie 70-200/2.8 zrobię. :-D
irek6311
20-03-2011, 19:51
Extra tort :D
Gratulacje dla Twojej kobiety za pomysł :D
paparazzi89
20-03-2011, 19:53
Przepis: dużo miłości od ukochanej i ciężka noc pracy :)
jeszcze nie żona, ale na pewno będzie!!!!!!!! :)
ale wszyscy edytujecie posty :D (oryginalnie napisał że gratulacje dla żony- oj chciało by się już :P)
fotouśmieszek
20-03-2011, 19:54
Nikon powinien zatrudnić Cie przy taśmie:mrgreen:
paparazzi89
20-03-2011, 19:55
ukochana jest wniebowzięta waszymi komentarzami!
ps. to pierwszy tort trójwymiarowy jaki piekła :D
Przepis: dużo miłości od ukochanej i ciężka noc pracy :)
jeszcze nie żona, ale napewno będzie!!!!!!!! :)
ale wszyscy edytujecie posty :D (oryginalnie napisał że gratulacje dla żony- oj chciało by się już :P)
Żona czy Twoja kobieta nie ma znaczenia widać że włożyła w tego torta dużo pracy co pokazuje jak Cię kocha :)
p.s. Są szanse że na moje urodziny zrobi podobny tort ;) oczywiście zapłacę ;)
Koliber44
20-03-2011, 20:37
Żona czy Twoja kobieta nie ma znaczenia widać że włożyła w tego torta dużo pracy co pokazuje jak Cię kocha :)
p.s. Są szanse że na moje urodziny zrobi podobny tort ;) oczywiście zapłacę ;)
OJ oj to chyba by kolege drogo kosztowalo
Ale torcik to mistrzostwo swiata ...............ciekawe jak smakowal ;p
paparazzi89
20-03-2011, 20:38
a kiedy masz urodziny?:)
G E N I A L N E ! ! ! :)
Spodziawałem sie jakiegoś onanizatora sprzętowego, a tutaj fantastyczna niespodzianka!
Przyznaj się że do zrobienia tortu posłużyła się oryginałem i teraz masz słodki tort i aparat :)
paparazzi89
20-03-2011, 20:56
oryginałem :P ale nic mi o tym nie mówiła i miałem dziś mega niespodziankę :D
Zostało już tylko samo body :D
Eee chodziło mi raczej o to że D700 było wypełniaczem tortu :) Dzięki temu taka ładna forma wyszła. To by była prawdziwa niespodzianka :)
paparazzi89
20-03-2011, 21:02
hehe wiesz moja pierwszą myślą było to że tak właśnie zrobiła :D
Gdata pokazuje, że zdjęcie zawiera również wirusy!
Sprawdź.
paparazzi89
20-03-2011, 21:15
niemożliwe, kartę wkładam tylko do aparatu i do Maca...
niemożliwe, kartę wkładam tylko do aparatu i do Maca...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.inea_0022c.user.icpnet.pl/nikon/wirus.jpg)
paparazzi89
20-03-2011, 22:16
zmień antywirusa :P albo usuń :D życie będzie łatwiejsze :P
Boryszuk
20-03-2011, 22:31
Gdata pokazuje, że zdjęcie zawiera również wirusy!
Sprawdź.
Może w torcie był cyjanek? ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/154815/DSC_1242.JPG)
Wirus to ten po prawej. ;)
Podaj przepis. Może sobie 70-200/2.8 zrobię. :-D
...nie pokazuję swojej, bo się okaże, że to najłatwiejszy sposób na ofiarowanie mi Nikkora 600mm :)
Świeczki wyzwalane błyskiem czy radiowo? ;)
Ale fajny pomysł :-)
Gratulacje i oczywiście spóźnione Wszystkiego najlepszego :-)
Kundzior
22-03-2011, 18:02
HAHA idę po snikersa....
photoaction
23-03-2011, 15:05
hehehe troche zmemłany ale świetny tort :) gratuluje pomysłowości :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.