mjr
19-03-2011, 23:15
Cześć.
Kupiłem Samsunga NX5 z KITowym obiektywem 18-55 OIS.
Powiem Wam, że jestem niesamowicie zaskoczony jakością i zdjęciami na ISO 1600 i nawet 3200.
Owszem do D700 mu brakuje, ale nie bądźmy drobiazgowi.
Za to mam pytanie.
Czy jest jakaś szansa by udało się uruchomić podpiętą pod korpus NX5, lampę błyskową SB600?
Choćby w trybie Manualnym.
Kupiłem Samsunga NX5 z KITowym obiektywem 18-55 OIS.
Powiem Wam, że jestem niesamowicie zaskoczony jakością i zdjęciami na ISO 1600 i nawet 3200.
Owszem do D700 mu brakuje, ale nie bądźmy drobiazgowi.
Za to mam pytanie.
Czy jest jakaś szansa by udało się uruchomić podpiętą pod korpus NX5, lampę błyskową SB600?
Choćby w trybie Manualnym.