PDA

Zobacz pełną wersję : Lampa SB600 do NX5.



mjr
19-03-2011, 23:15
Cześć.
Kupiłem Samsunga NX5 z KITowym obiektywem 18-55 OIS.
Powiem Wam, że jestem niesamowicie zaskoczony jakością i zdjęciami na ISO 1600 i nawet 3200.
Owszem do D700 mu brakuje, ale nie bądźmy drobiazgowi.

Za to mam pytanie.
Czy jest jakaś szansa by udało się uruchomić podpiętą pod korpus NX5, lampę błyskową SB600?
Choćby w trybie Manualnym.

asche
20-03-2011, 08:13
W NX100 bez problemu lampa działa w M a także wyzwalana radiowo z PT-04.

mjr
20-03-2011, 18:43
Tzn czy ustawiasz coś w aparacie czy tylko lampę przestawiasz na M?

asche
20-03-2011, 18:45
W aparacie nic się nie da ustawić, tylko na lampie M.