Cold
19-03-2011, 18:26
Niestety nadszedł czas na zakup nowej torby fotograficznej i tu zaczyna się problem.
Wszystko co do tej pory wpadło mi w ręce obarczone jest jakimiś brakami lub niedostatkami w funkcjonalności.
Postanowiłem zatem poprosić Was o poradę, bo może ktoś ma dla mnie gotowe rozwiązanie i nie będę musiał wyważać otwartych drzwi.
Potrzebuję wygodnej torby fotograficznej tak dużej aby zmieścić całą swoją graciarnię w stanie "ready for use" .
A zatem wejść musi D700+MBD10 z zapiętym 35-70f2.8D, D300+MBD10 z zapiętym 85f1.8 oba wyposażone w przewidziane dla nich osłony przeciwsłoneczne, dodatkowo musi wejść 24f.28D, 50f1.4D, 70-200f2.8AFS, Sb-900, Sb-800, 2x zapasowe sanki z "accu" do MBD10, dyktafon i mikrofon reporterski z mini statywem, netbook Asus PC EEE i jakieś drobiazgi typu baterie, filterki, czytnik i kabelki plus radiowa myszka do netbook'a.
Potraficie doradzić coś sensownego na cały ten śmietnik?
Ps.
Acha... potrafię się ciasno spakować. Jak jest mus to wszystko to wpycham w Stealth Reportera D300, przy czym jedno body z obiektywem mam wtedy w łapie. :)
Wszystko co do tej pory wpadło mi w ręce obarczone jest jakimiś brakami lub niedostatkami w funkcjonalności.
Postanowiłem zatem poprosić Was o poradę, bo może ktoś ma dla mnie gotowe rozwiązanie i nie będę musiał wyważać otwartych drzwi.
Potrzebuję wygodnej torby fotograficznej tak dużej aby zmieścić całą swoją graciarnię w stanie "ready for use" .
A zatem wejść musi D700+MBD10 z zapiętym 35-70f2.8D, D300+MBD10 z zapiętym 85f1.8 oba wyposażone w przewidziane dla nich osłony przeciwsłoneczne, dodatkowo musi wejść 24f.28D, 50f1.4D, 70-200f2.8AFS, Sb-900, Sb-800, 2x zapasowe sanki z "accu" do MBD10, dyktafon i mikrofon reporterski z mini statywem, netbook Asus PC EEE i jakieś drobiazgi typu baterie, filterki, czytnik i kabelki plus radiowa myszka do netbook'a.
Potraficie doradzić coś sensownego na cały ten śmietnik?
Ps.
Acha... potrafię się ciasno spakować. Jak jest mus to wszystko to wpycham w Stealth Reportera D300, przy czym jedno body z obiektywem mam wtedy w łapie. :)