Zobacz pełną wersję : [WPJA] - A co mi tam - pochwalę się ;)
WPJA - 4th Place: 2010 Q4 Contest / Details (Found) (http://www.wpja.com/contests/48-2010-q4-contest/05-details-found/4th.html)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img340.imageshack.us/img340/40/wpjawilk.jpg)
fajne i zabawne, gratulować również :)
Michał Jędrak
19-03-2011, 10:26
good boy :-)
Piotrek Charchuła
19-03-2011, 10:51
Gratuluje, naprawdę fajnie złapane
kusmiksa
19-03-2011, 15:31
hehe swietna fota:0 nie dziwie sie WPJA ze nagrodzilo zdjatko:)
Dzięki za gratulacje, przy okazji zapraszam do lektury moich rozważań (http://marcinwilk.blogspot.com/2011/03/wpja-q4-2010-contest-results-goodbye.html) dot. WPJA & AGWPJA.
Dzięki za gratulacje, przy okazji zapraszam do lektury moich rozważań (http://marcinwilk.blogspot.com/2011/03/wpja-q4-2010-contest-results-goodbye.html) dot. WPJA & AGWPJA.
Tak z ciekawości... to ile kosztuje członkostwo w WPJA?
Tak z ciekawości... to ile kosztuje członkostwo w WPJA?
WPJA - 300 $ / rok
WPJA & AGWPJA - 420 $ / rok
de Fresz
20-03-2011, 09:43
To chyba teraz powinieneś kotu jakąś działkę odpalić, whiskasa czy innego dorsza ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.