PDA

Zobacz pełną wersję : [WPJA] - A co mi tam - pochwalę się ;)



mswilk
19-03-2011, 00:22
WPJA - 4th Place: 2010 Q4 Contest / Details (Found) (http://www.wpja.com/contests/48-2010-q4-contest/05-details-found/4th.html)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img340.imageshack.us/img340/40/wpjawilk.jpg)

piwkoo
19-03-2011, 00:25
gratki

prz3mo
19-03-2011, 01:01
fajne, gratulacje :)

Pantani
19-03-2011, 01:08
fajne i zabawne, gratulować również :)

titus1
19-03-2011, 09:55
Gratuluję!

Michał Jędrak
19-03-2011, 10:26
good boy :-)

Piotrek Charchuła
19-03-2011, 10:51
Gratuluje, naprawdę fajnie złapane

mycza
19-03-2011, 13:59
Fajnie złapane, gratki.

kusmiksa
19-03-2011, 15:31
hehe swietna fota:0 nie dziwie sie WPJA ze nagrodzilo zdjatko:)

mswilk
19-03-2011, 19:41
Dzięki za gratulacje, przy okazji zapraszam do lektury moich rozważań (http://marcinwilk.blogspot.com/2011/03/wpja-q4-2010-contest-results-goodbye.html) dot. WPJA & AGWPJA.

prz3mo
19-03-2011, 19:45
Dzięki za gratulacje, przy okazji zapraszam do lektury moich rozważań (http://marcinwilk.blogspot.com/2011/03/wpja-q4-2010-contest-results-goodbye.html) dot. WPJA & AGWPJA.

Tak z ciekawości... to ile kosztuje członkostwo w WPJA?

mswilk
19-03-2011, 19:48
Tak z ciekawości... to ile kosztuje członkostwo w WPJA?

WPJA - 300 $ / rok
WPJA & AGWPJA - 420 $ / rok

6868
20-03-2011, 00:47
Gratulejszyn :)

de Fresz
20-03-2011, 09:43
To chyba teraz powinieneś kotu jakąś działkę odpalić, whiskasa czy innego dorsza ;-)