PDA

Zobacz pełną wersję : Chorwacja 2011 - Wasze opinie w sprawie noclegu



charmside
17-03-2011, 11:39
Witam,
W związku z tym że pokomplikował mi się trochę termin urlopu (od 11.06 do 21.06) i kwatera która miałem zarezerwowaną na pierwszą połowę czerwca odpada a w dalszym terminie jest już zajęta, mam do Was prośbę. Czy moglibyście mi polecić zakwaterowanie z którego sami korzystaliście? Chcemy jechać w 4 osoby (2pary - 2 sypialnie) do Dalmacji okolice Rogoźnicy. Najlepiej jak najbliżej wody. Będę wdzięczny za Wasze wpisy i dziękuję za okazaną pomoc.

Jacek_Z
17-03-2011, 11:55
Zapytaj kolegi: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=169626
co prawda inne miejsce, ale ...

lechupe
17-03-2011, 12:48
troche dalej, za Splitem jest wioska Pisak. Zjezdzasz na sam dól i idziesz uliczką, szukając odpowiedniej kwatery ;-)
Wszędzie kameralne niewleikie plaze, wystarczy tylko zejsc po zboczu w dół.
Ja m.in nocowalem w tych apartamentach,
http://www.croatian-adriatic.eu/accommodation/apartments-derek-pisak.html

Ale takze po sąsiedzku.

charmside
17-03-2011, 13:22
troche dalej, za Splitem jest wioska Pisak. Zjezdzasz na sam dól i idziesz uliczką, szukając odpowiedniej kwatery ;-)
Wszędzie kameralne niewleikie plaze, wystarczy tylko zejsc po zboczu w dół.
Ja m.in nocowalem w tych apartamentach,
http://www.croatian-adriatic.eu/accommodation/apartments-derek-pisak.html

Ale takze po sąsiedzku.

Wygląda obiecująco, dzięki

verus
17-03-2011, 17:39
W czerwcu tam są pustki wszędzie, gdzie nie zajedziesz z drogi kwaterę wynajmiesz.