PDA

Zobacz pełną wersję : Airbus A380 w Polsce



haoschalas
16-03-2011, 12:45
sporo tu osób fotografujących samoloty, więc może się takie info nada :)
sobota 19-03-2011 około 6:40 na warszawskim lotnisku ma wylądować Airbus A380 lini LH - odlot około 8:10. nie sa to oficjalne dane - i czas może ulec zmianie.
miłego fotografowania :)

krzysztofer
16-03-2011, 16:21
Ostatnie informacje jakie widziałem są takie, że jednak nie przyleci. Powodem mają być opóźnienia w dostawie nowych A380 dla Lufthansy. Oczywiście na razie nic na 100%.

Krzychu_Z
16-03-2011, 18:49
Nie 6:40 a 7:40 i przyleci na pewno (powiedzmy że taki jest plan, bo zawsze jest pogoda po drodze i tysiąc innych rzeczy) - naprawdę tak trudno poszukać informacji na ten temat ?

McSimus
16-03-2011, 22:39
Nosz nie mógł dzień później ?

spiritwood
17-03-2011, 23:56
naprawdę tak trudno poszukać informacji na ten temat ?

Jeżeli nie wie się, gdzie dokładnie szukać to jest to problem - uwierz mi.
Załóż przez chwilę, że nie masz swoich tajemnych linków na tapecie. Wpisz to w Google czy inne Yahoo... Co otrzymasz? Za przeproszeniem: g...o. Nie dziw się więc, że ludzie (w tym ja) nie wiedzą, gdzie szukać...