PDA

Zobacz pełną wersję : Fajne hobby :)



prz3mo
16-03-2011, 11:57
3NJ7Fr6VrPU

Rycerz
16-03-2011, 11:59
fajne te maszynki ;-)

Squier
16-03-2011, 14:04
Dużo wolnego czasu....

Meggido
16-03-2011, 15:03
A ja myślałem, że jestem szurnięty z moimi kolejami. :-D

TMB
16-03-2011, 19:13
Ano racja fajne, jednak mam wrażenie, że większą przyjemność sprawi sama budowa niż ....bawienie się kulkami;)

prz3mo
16-03-2011, 19:26
Ano racja fajne, jednak mam wrażenie, że większą przyjemność sprawi sama budowa niż ....bawienie się kulkami;)

Podobnie jak w modelarstwie :)
Aczkolwiek chciałbym mieć takie jedno urządzonko na biurku :)

vuki
16-03-2011, 19:32
A ja myślałem, że jestem szurnięty z moimi kolejami. :-D
jesteś!
ale kto nie jest?