Zobacz pełną wersję : Fajne hobby :)
A ja myślałem, że jestem szurnięty z moimi kolejami. :-D
Ano racja fajne, jednak mam wrażenie, że większą przyjemność sprawi sama budowa niż ....bawienie się kulkami;)
Ano racja fajne, jednak mam wrażenie, że większą przyjemność sprawi sama budowa niż ....bawienie się kulkami;)
Podobnie jak w modelarstwie :)
Aczkolwiek chciałbym mieć takie jedno urządzonko na biurku :)
A ja myślałem, że jestem szurnięty z moimi kolejami. :-D
jesteś!
ale kto nie jest?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.