PDA

Zobacz pełną wersję : Zagęszczarka



<| MICHAŁ |>
15-03-2011, 11:06
Witam,

Moze ktos z Was ma doswiadczenie w temacie zagęszczarek.
Mam kupe roboty kolo domu i jesli mam pozyczac za w sumie niemala kase, to wole kupic, a po robocie sprzedac.
W teorii, biorac pod uwage wszelkie sciezki, podjazdy itd bede mial do polozenia okolo 700-800m2 kostki lub plyty azurowej...
Na Allegro jest wiele zageszczarek w cenie, ktora mnie interesuje (http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=78174&price_from=500&price_to=1500&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=1&listing_interval=4&view=gtext&order=pd&clear_cookie=0&change_view=Poka%C5%BC)

Czy ktos z Was moze mi powiedziec jaki model kupic?

Pozdrawiam
Michal

arttie
15-03-2011, 12:32
Ewentualnie można później ją wynajmować za $$$