PDA

Zobacz pełną wersję : Tyskie przedszkolaki grają w hokeja



limakk
12-03-2011, 18:23
Film trwa poniżej 5 minut - wszystkie zdjęcia i sekwencje video zarejestrowałem d3100 + 18-105. Jakość materiału zapewne znacznie odbiega od pro, ale miejcie na uwadze, że jest to właściwie pierwsza tego typu rzecz zrobiona przeze mnie. Tak przy okazji to zajęcia 4 i 5 latków stanowią prawdopodobnie jedyne tego typu w skali kraju, o ile nie całej naszej części Europy. Hokej w Przedszkolu Nr 5 w Tychach istnieje od września 2010 - jeśli weźmiemy pod uwagę ile obecnie te dzieci potrafią, a zaczynały od nauki jazdy na łyżwach, to widzę świetlaną przyszłość dla naszego tyskiego klubu.
Wśród sponsorów znalazł się między innymi Mariusz Czerkawski :)

Poniżej link do tego dzieła ;)

http://vimeo.com/20950331

limakk
13-03-2011, 17:58
Prosiłbym o jakiekolwiek komentarze obojętnie czy odnośnie treści, czy samego wykonania :) mile widziane te krytyczne, abym na przyszłość miał jakieś wskazówki co i jak poprawić

jackrabbit
13-03-2011, 18:00
mi sie podobalo, tzn filmik, zdjecia troche mniej

ale ogolnie na plus, fajne maluchy

limakk
14-03-2011, 18:16
miałem sporo problemów z prawami autorskimi - na youtube zablokowali ze względu na użytą ścieżkę dźwiękową, więc skontaktowałem się z Sony Music Poland - tam się dowiedziałem że nie będą mi robić problemów i... nadal filmik jest zablokowany. Pisałem mejla do youtube po kilka razy, ale odpowiada mi automat, że moja wiadomość została zakwalifikowana jako spam... i takim sposobem filmik wylądował na vimeo :)

a co do samych okoliczności rejestrowania materiału - po raz pierwszy wszedłem na lód, i w dodatku w butach, wszystko kręciłem z ręki, bez statywu, w samym środku treningu, więc jakoś się musiałem odnaleźć pomiędzy śmigającymi przedszkolakami :) teraz sam widzę, że materiał mógł być znacznie lepszy - mogłem zrobić tak a nie tak, mogłem stanąć tam a nie tam... zobaczymy jakie wyjdą mi kolejne "dzieła"

amirez
20-03-2011, 11:01
Filmik robiony dla rodziców dzieci - super!
Filmik jako filmik dla obcych:
- za długi,
- kiepskie zdjęcia - jakościowo,
- fatalne napisy /jakość i styl/.

mOSAd
24-03-2011, 02:45
Wdzięczny temat. Fajnie to wygląda. Gdybym się znał na filmowaniu to może coś bym podpowiedział mądego, a tak to se pogawędzę tylko. Na pewno ciekawy film wymaga o wiele więcej wysiłku. Dynamiczne ujęcia z różnych punktów, krótkie migawki z akcji, sposób przeplecenia ich, być może zastosowania odpowiednich przejść. Zależy na jakim poziomie reportaż ma być. To tak jak z fotografią, nakręcić film i zrobić zdjęcie każdy dziś umie. Ale by jakość była dobra należy poświęcić sporo czasu na doskonalenie warsztatu. Zdjęcia nie wyszły za specjalnie, tyle mogę ocenić. ;)